Zwycięstwo w grze miejskiej

305

Auto: I LO im. Jarosława Dąbrowskiego

23 października uczniowie I LO im. Jarosława Dąbrowskiego: Maja Korzeniowska, Ania Ruszczyszyn, Filip Bąk, Bartek Janiszewski, Oskar Zieliński i Wojciech Rżanek w roli kapitana, pod opieką pani Moniki Borowczyk wzięli udział w grze miejskiej na stulecie niepodległości.

O godzinie 8.00 zespół wyruszył w ponad pięciogodzinną pieszą drogę szlakiem tomaszowskich zabytków, pomników, ważnych tomaszowskich instytucji i kościołów. Na miejscu potykali się z takimi zadaniami jak rozwiązywanie zagadek alfabetem morse’a czy odpowiadania na bardzo szczegółowe pytania dotyczące historii naszego miasta.

Wytrwałość i wola walki zaowocowały zdobyciem pierwszego miejsca przez naszą drużynę, która wyprzedziła szkoły takie, jak ZSP nr 8 czy ZSP nr 1. Serdecznie gratulujemy!