„100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę”. Zapraszamy na wystawę w Galerii w Ratuszu

999

Autor: Urząd Miasta Tomaszowa Mazowieckiego

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do odwiedzenia „Galerii w Ratuszu”, znajdującej się na I piętrze budynku głównego Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim.

Do końca przyszłego tygodnia można tam obejrzeć pokonkursową wystawę prac przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim w ramach konkursu na projekt muralu pt. „100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę”.

Włączając się w inicjatywy prowadzone w całym kraju, Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego podjął decyzję o włączeniu do konkursu ofert na realizację zadań własnych miasta w roku 2018 zadania o charakterze patriotycznym ukierunkowanego na tę ważną datę.

Wyróżniającym się przedsięwzięciem była oferta wykonania muralu patriotycznego przygotowana przez Fundację TM INNOWACJE. Na konkurs wpłynęły 24 prace, spośród których komisja wyłoniła trzech zwycięzców. Zrealizowany mural, którego autorem jest Jan Szulc, możecie Państwo podziwiać na ścianie kamienicy przy ul. Tadeusza Kawki.