Audiencja III czyli raj Eskimosów wg Bogusława Schaeffera – Teatr Niepotrzebny

279

Autor: MCK

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach towarzyszących XIV Tomaszowskim Teatraliom zorganizowanych przez Miejskie Centrum Kultury:
• 23 listopada o godz. 18 zapraszamy do filii Tkacz ul. Niebrowska 50 na spektakl „Audiencja III czyli Raj Eskimosów” Bogusława Schaeffera. Wystąpią: Katarzyna Michalska i Marcel Wiercichowski.
Bilety w cenie 20 zł dostępne w Miejskim Centrum Kultury (pl. Kościuszki 18) oraz w filii Tkacz (ul. Niebrowska 50) i filii MOK (ul. Browarna 7).
Szczegółowe informacje pod nr tel. 44 7244293

Zapraszamy 23 listopada o godz. 18 na spektakl dla dorosłych „Audiencja III czyli Raj Eskimosów” Bogusława Schaeffera (wyst. Katarzyna Michalska i Marcel Wiercichowski). Pełne humoru przedstawienie odbędzie się w ramach XIV Tomaszowskich Teatraliów w sali widowiskowej filii TKACZ, ul. Niebrowska 50.

Spektakl składa się z krótkich, dowcipnych scen, w których kontakt między mężczyzną a kobietą rozgrywa się na różnych płaszczyznach. Każda scena ma odrębny temat, ale wszystkie są pełne humoru, prawd życiowych, filozofii. Błyskotliwie zmieniają się grane przez aktorów postaci. Fantastyczna improwizacja aktorska w wykonaniu Katarzyny Michalskiej i Marcela Wiercichowskiego gwarantuje teatralną przygodę. Dodatkową atrakcją są improwizacje muzyczne (aktorzy są z wykształcenia również muzykami, sami skomponowali i wykonują muzykę w spektaklu).

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Miejskim Centrum Kultury, pl. Kościuszki 18 i filiach:
MOK, ul. Browarna 7,
TKACZ, ul. Niebrowska 50.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 44 7244293.