Maraton Halloween

683

Maraton Halloween w kinach Helios to jak zawsze wielkie święto dla fanów horroru. I tym razem mamy dla was dwie noce do wyboru, a zagramy cztery filmy z długo wyczekiwanym SAINT MAUD na początek.

Nocne Maratony Filmowe Helios, jak co roku z okazji Halloween przygotowały prawdziwą ucztę dla wszystkich fanów mocnych wrażeń! Pokażemy cztery filmy, których jedynym celem jest… śmiertelnie Was wystraszyć! Na początek, chwilę po premierze, intrygujący i długo wyczekiwany – SAINT MAUD. Następnie przedpremierowy – SYN DIABŁA, a po nim klimatyczny i przerażający NUMER 32. Dzieła dopełni druga przedpremiera tego wieczoru – ALIVE. Po tym maratonie już nic nigdy nie będzie takie samo…  

Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?  

Start: 30.10.2020, godz. 23:00 

Start: 31.10.2020, godz. 23:00  

 Zagramy:  

– SAINT MAUD  

– SYN DIABŁA (PRZEDPREMIERA!) 

– NUMER 32 (PREMIERA!) 

– ALIVE (PRZEDPREMIERA!) 

Ceny biletów: 

Przedsprzedaż + 7 dni do seansu: 29 zł 

Przedsprzedaż 1-7 dni do seansu: 33 zł 

W dniu seansu: 37 zł 

Opisy filmów: 

SAINT MAUD (napisy) 

Maud przyjeżdża do luksusowej posiadłości ekscentrycznej Amandy. Wkrótce dziewczyna przekonuje się o swojej ważnej misji, która zamieni się w niebezpieczną obsesję… 

SYN DIABŁA (napisy) 

Po serii nadprzyrodzonych wydarzeń, Joel – młody samotny ojciec – zaczyna podejrzewać, że jego syn może być opętany. Niedługo potem Joela odwiedza ojciec Lambert, kontrowersyjny egzorcysta, którego ostatni pacjent zmarł podczas leczenia. Kapłan informuje mężczyznę, że jeśli nie uda mu się przeprowadzić egzorcyzmów, diabeł wkrótce przejmie pełną kontrolę nad chłopcem. 

 NUMER 32 (napisy) 

Madryt rok 1976. Rodzina Olmedo wprowadza się do wymarzonego domu pod numerem 32. Budynek jest piękny, lecz członkowie rodziny nie wiedzą najważniejszej rzeczy: w domu, który kupili nie będą sami… Tajemnicza istota zamieszkująca dom nie życzy sobie towarzystwa i szybko zmieni życie rodziny w niekończący się koszmar. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach. 

ALIVE (napisy) 

Ciężko ranni mężczyzna i kobieta budzą się w opuszczonym sanatorium i nie pamiętają, kim są i co się stało. Sadystyczny dozorca wymierza im kary za każdym razem, gdy któreś odmawia współpracy lub próbuje uciec. Kiedy w końcu udaje im się wydostać na wolność, odkrywają przerażającą prawdę na temat swojej prawdziwej tożsamości. 

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.  

Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE  

Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe  

Link do wydarzenia: http://www.helios.pl/nmf_halloween