Młodzieżowe Grand Prix w kręglarstwie w Tucholi

649

Autor: Starostwo Powiatowe

W dniach 18-21 marca 2021 roku na kręgielni w Tucholi odbył się XXXIV Młodzieżowy Puchar Borów Tucholskich i IV Memoriał L. Gierszewskiego i H. Chechły.

Nie zabrakło w nim udziału zawodników Pilicy. Mimo okrojonego chorobami składu udało się zdobyć choć jeden medal. Srebro po ciężkim boju wywalczyła juniorka młodsza Daria Zdulska, osiągając taki sam wynik punktowy jak jej rywalka z MLKS Tucholanka Tuchola Dominika Bucholc, która wygrała zawody.

Zawodniczka Tucholanki miała lepsze zbierane. W finale juniorek młodszych znalazła się kolejna zawodniczka Pilicy Wiktoria Król, która zajęła ostatecznie 6 miejsce.

Do finału młodziczek na 1 miejscu zakwalifikowała się Oliwia Górecka, niestety nerwowa gra w finale doprowadziła do zajęcia dopiero 5 pozycji.

Pozostałe miejsca naszych zawodników: 11 Michał Skalski, 11 Aleksandra Skoneczna, 14 Daniela Busiak, 15 Kornelia Kujda, 21 Wojciech Kobacki, 23 Norbert Kolecki.