„100 za 1000 złotych” dla klientów Castorama

316

Od 20 do 24 kwietnia br., Castorama zaprasza klientów do udziału w specjalnej akcji promocyjnej, w której za każde wydane 1000 zł zwróci na kartę podarunkową 100 zł do wykorzystania na kolejne zakupy w sklepach stacjonarnych Castorama. Z akcji mogą skorzystać wszyscy klienci robiący zakupy zarówno stacjonarnie jak i online i w ten sposób zyskać nawet do 2000 zł.

Castorama oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania, ciekawe inspiracje i fachowe wsparcie, na każdym etapie budowania, remontowania i urządzania domów i mieszkań. Nowa akcja promocyjna, największej sieci home improvement w Polsce „100 za 1000 złotych”, jest świetną okazją do wiosennych zakupów i zgromadzenia dodatkowych funduszy na wymarzony ogród, kuchnię czy łazienkę.

Każdy klient, który w dniach 20-24 kwietnia 2022 r. dokona zakupów lub będzie odbierał wcześniej złożone zamówienie w sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym otrzyma 100 złotych na przedpłaconą kartę podarunkową za każde wydane 1000 złotych na produkty i rozwiązania zakupione w Castorama.

Ze specjalnej akcji mogą skorzystać wszyscy Klienci, Ci robiący zakupy „on-line” bez znaczenia z jakiej  formy odbioru towaru korzystają, jak również klienci robiący zakupy przez telefon.

Klienci dokonujący zakupów w sklepach stacjonarnym Castorama odbiorą kartę podarunkową od razu w dniu zakupu, natomiast klienci kupujący w sklepie Castorama.pl na jej odbiór w dowolnym sklepie, mają czas do 30 czerwca br.

Szczegółowe Informacje i regulamin akcji promocyjnej Castorama „100 za 1000 złotych” dostępne są na stronie: Wydaj 1000 zł na zakupy i zyskaj 100 zł na karcie podarunkowej.