Hit „Wielki zielony krokodyl domowy”w ramach cyklu Helios bez Barier

388

Seans filmowy w wyjątkowych warunkach kinowych to niepowtarzalne przeżycie dla każdego miłośnika filmów. Z myślą o osobach z nadwrażliwością sensoryczną, dla których wizyta w kinie może stanowić wyzwanie, sieć kin Helios wprowadziła do swej oferty nowy cykl Seansów Przyjaznych Sensorycznie. Najbliższy pokaz z filmem „Wielki zielony krokodyl domowy” będzie miał miejsce w sobotę, 17 grudnia we wszystkich kinach Helios.

Kiedy rodzina Primmów przeprowadza się do Nowego Jorku, ich syn, Josh z trudem przystosowuje się do nowej sytuacji. Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje śpiewającego krokodyla, który uwielbia kąpiele, kawior oraz  muzykę i mieszka na strychu ich domu. Dwójka szybko się zaprzyjaźnia, ale kiedy na Lyle’a czycha zły sąsiad, rodzina musi pokazać światu, że nie ma nic złego w wielkim śpiewającym krokodylu o wspaniałej osobowości.

Aby każdy widz mógł cieszyć się filmowymi emocjami i czuć się dobrze w warunkach kinowych, podczas Seansu Przyjaznego Sensorycznie zapewniona zostanie bezpieczna i komfortowa przestrzeń. Uczestnicy seansu będą mieli możliwość poruszania się w sali kinowej oraz swobodę w wyrażaniu emocji podczas seansu. Ważnym aspektem jest także jaśniejsze oświetlenie sali w trakcie całego seansu, niższy poziom głośności filmu, a także brak bloku reklamowego. Partnerem merytorycznym Seansów Przyjaznych Sensorycznie jest Fundacja Kultury bez Barier.

Seanse odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu, w wybraną sobotę. Wcześniejsze planowanie wizyty w ramach Seansu Przyjaznego Sensorycznie pozwala na wcześniejszy zakup biletów w niższej cenie w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”. Szczegóły dotyczące cyklu oraz bilety na najbliższy pokaz dostępne są na stronie www.helios.pl/bezbarier.