Kino Kobiet – marcowe seanse tylko dla Pań!

273

Helios zaprasza na najbliższą odsłonę Kina Kobiet. W środę, 8 marca na ekranach kin w całej Polsce zagości film „Plan na miłość”  – międzykulturowa komedia romantyczna, która bawi i wzrusza niezależnie od tego, skąd pochodzimy i w którym miejscu na Ziemi biją nasze serca. Na Panie czeka także moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy w wyjątkowym klimacie Bollywood!

Jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach? Zoe (Lily James), filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety jej relacje to pasmo katastrof, które coraz bardziej niepokoją jej matkę – Cath (Emma Thompson). Dla sąsiada i przyjaciela Zoe z dzieciństwa – Kazima (Shazad Latif), sposób na ułożenie życia to zaaranżowane małżeństwo z panną młodą z Pakistanu. Kiedy się na nie decyduje, Zoe postanawia towarzyszyć mu w pełnej nadziei podróż z Londynu do Lahore. Chcąc sfilmować ślub przyjaciela z wybraną przez rodzinę nieznajomą, sama zaczyna zastanawiać się, czy to odmienne podejście do tematu miłości może ją czegoś nauczyć?

Kino Kobiet to miła chwila wytchnienia spędzona w pozytywnym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a ponadto – jest to zawsze świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród. W związku z tym, że film „Plan na miłość” to międzykulturowa komedia romantyczna, motywem przewodnim marcowych spotkań będzie kolorowy, orientalny i połyskujący styl Bollywood!

Kino Kobiet to jedyne w swoim rodzaju połączenie pokazów filmowych i świetnej zabawy w kobiecym gronie. Tego seansu nie można przegapić, czy może być ciekawszy sposób na świętowanie Dnia Kobiet? Chyba nie! Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” Helios zachęca do zakupu biletów we wcześniejszym terminie, bardzo korzystna oferta czeka także na grupy. Szczegóły dostępne są na stronie: www.helios.pl!