Liga Mistrzów UEFA – Finał

424

Już 10 czerwca odbędzie się najważniejszy mecz dla wszystkich fanów piłki nożnej na Starym Kontynencie, w tym roku. W finale Ligi Mistrzów zmierzą się Manchester City i Inter Mediolan.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że będzie to widowisko pełne wielkich sportowych emocji.

Porównując historię obu klubów, zdecydowanie lepiej wypada Inter Mediolan, który może pochwalić się pięcioma, a w tym trzema wygranymi finałami Ligii Mistrzów. Dla Manchesteru City będzie to dopiero drugi występ w finale, tych europejskich rozgrywek. Wydaje się jednak, że drużyna z Anglii w ogóle nie obawia się swoich bardziej utytułowanych przeciwników i chce pewnie sięgnąć po swoje pierwsze zwycięstwo w najważniejszych klubowych rozgrywkach piłkarskich Europy. Czy włoski Inter Mediolan zdoła ich powstrzymać? Przekonamy się o tym już 10 czerwca o godz. 21:00.

Sieć kin Helios daje swoim widzom niezwykłą szansę obejrzenia transmisji w komfortowych warunkach sali kinowej. Wielki ekran, wygodne fotele, wysoka jakość dźwięku i obrazu – to wszystko sprawi, że miłośnicy piłki nożnej poczują się niemalże tak, jakby byli w samym centrum porywających wydarzeń.

Sieć kin Helios zaprasza na spotkania najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych. Bilety na transmisje meczów Champions League na wielkim ekranie dostępne są w kasach kin Helios, a także pod adresem: www.helios.pl/uefa2023 oraz w aplikacji mobilnej.