Zawody Krajowe w WKKW 9-11.06.23 Stado Ogierów w Bogusławicach

558

Autor: Stado Ogierów w Bogusławicach

W dniach 9-11.06.23 w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się ZAWODY KRAJOWE W WKKW. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda. Zmagania zawodów rozpoczną się konkursem ujeżdżania i skoków. W niedzielę odbędzie się próba crossu która wyłoni zwycięzców. Uwieńczeniem zawodów będzie oficjalna dekoracja. W czasie całych zawodów dostępny będzie duży dobrze zaopatrzony bar serwujący posiłki domowe, zapiekanki i inne przekąski, napoje, desery lodowe (granita) oraz Food Truck – lody świderki, wata cukrowa, popcorn i gofry.
W niedzielę odbędzie się otwarcie strefy Grill Bar – pyszne potrawy z grilla. Dodatkową atrakcją będzie możliwość przejazdu bryczką (piknik wagon) po terenie Stada, zwiedzanie obiektu wraz z przewodnikiem, zjeżdżalnia i zamek dmuchany, oprowadzanie na kucyku dla najmłodszych. Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego (WKKW) adresowany jest do wszystkich uprawiających sport konny oraz zainteresowanych końmi i ich hodowlą.

Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Starosta Powiatu Piotrkowskiego Pan Piotr Wojtysiak oraz Burmistrz Miasta Wolbórz Pan Andrzej Jaros.