Co to był za koncert!

133

Autor: Urząd Miasta

Sześciu muzyków, jeden rower, rytmiczna muzyka i duża dawka humoru – jak się okazało – to niecodzienny przepis na wspaniały koncert. A taki właśnie odbył się w ramach Letniej Sceny Artystycznej 18 sierpnia w Miejskim Centrum Kultury Tkacz dzięki Orkiestrze na Dużym Rowerze. Mimo zmiany miejsca wydarzenia, spowodowanej ulewnym deszczem, publiczność dopisała i z pewnością nie wyszła zawiedziona.

Artyści zagrali autorskie kompozycje, takie jak: „Wrzuć na luz”, „Duży rower”, „Folo Bolo”, ale także znane dobrze publiczności „Bella ciao” czy „Hey Babe” (If You’ll Be My Girl). Przed wejściem na scenę odbyli na swoim rowerze przejażdżkę przed Tkaczem, jednocześnie grając na instrumentach, co widownia przyjęła bardzo entuzjastycznie.

Przed koncertem Orkiestry na Dużym Rowerze w ramach Open Stage wystąpił raper Dreszcz (Bartłomiej Zerkowski), a tancerze ze szkoły tańca Michała Gawlika dali popis swoich umiejętności.

W kolejny piątek (25 sierpnia) zapraszamy Was na Kino na leżakach. Wyświetlimy komedię „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!”. Wstęp wolny.