Letni koncert André Rieu po raz ostatni na ekranach kin Helios

117

Niektórzy końca lata szukają w kalendarzu, inni w astronomii, a fani holenderskiego skrzypka i dyrygenta André Rieu, za datę kończącą najcieplejszą porę roku uznają dzień ostatniego kinowego seansu letniego koncertu noszącego tytuł: Miłość mieszka pośród nas”.

Sam André tak wyjaśnia wybór takiego właśnie tytułu: „Miłość jest muzyką naszych serc. Nie zna granic. To najwspanialsza forma ekspresji emocji i najpiękniejsza melodia, jaką możemy zagrać w życiu. Życzę Wam wszystkim dużo miłości i pięknej muzyki. Mam też nadzieję, że tegoroczny koncert z Maastricht przyniesie Wam wiele radości i czułości podczas oglądania go w kinie”. Czyż nie jest to najlepsza rekomendacja, by właśnie tak spędzić w kinie cudowny czas ze swoimi bliskimi?

Ostatni raz w kinie ten koncert będzie można zobaczyć już 8 października o godz. 15:30.

Najbliższych seansów „ANDRÉ RIEU. Miłość mieszka pośród nas” nie może przegapić żaden miłośnik muzyki. Szczegółowe informacje oraz zakup biletów dostępne są w kasach kin, a także pod adresem: www.helios.pl i w aplikacji mobilnej. W ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” dokonując zakupu z wyprzedzeniem, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.