Nowy film z serii „Demon Slayer” na ekranach kin Helios!

316

Uwielbiane anime powraca na wielkie ekrany! Od piątku, 23 lutego, w kinach Helios w całej Polsce odbędą się pokazy najnowszego filmu z serii – „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira Training”. Znajdą się w nim fragmenty nadchodzącego czwartego sezonu.

Film „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira Training” podsumowuje wydarzenia trzeciego sezonu anime i zapowiada nowe odcinki przebojowej serii. Fabuła przedstawia zakończenie „Swordsmith Village Arc – Wioska płatnerzy”, jak i pierwszy odcinek niezwykle wyczekiwanego czwartego sezonu „Hashira Training Arc – Trening Filarów”, którego premiera będzie miała miejsce wiosną.

Jak zwykle fani anime na podstawie mangi Koyoharu Gotouge mogą spodziewać się napiętej akcji i coraz to trudniejszych zadań stojących przed głównym bohaterem, Tanjiro Kamado. Chłopak nie poddaje się w nauce technik walki i pragnie osiągnąć najwyższy poziom zabójcy demonów – Hashira. Towarzyszą mu w tym siostra, Nezuko oraz przyjaciele: Zenitsu i Inosuke.

„Demon Slayer” gości na ekranach kin Helios już po raz kolejny. Sieć regularnie proponuje fanom japońskiej animacji specjalne seanse w ramach projektu Helios Anime. Widzowie tych wyjątkowych projekcji mogą otrzymać pamiątkowe pocztówki z kadrem filmowym – oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Bilety dostępne są w kasach kin, na stronie www.helios.pl/demonslayer2024 oraz w aplikacji mobilnej. Kupując je wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić w ramach unikalnej oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.