Dzień Otwarty w „Czternastce”

116

Autor: SP Nr 14 im. Orła Białego

29 lutego dzieci, rodzice, a także dziadkowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną Szkoły Podstawowej nr 14 im. Orła Białego.

Tego popołudnia ,,Czternastka” zamieniła się w Czarodziejski Ogród. Przedszkolaki wraz z bohaterami baśni zwiedzały naszą szkołę. W trakcie ,,podróży” wykonywały różne ciekawe zadania,  ćwiczenia i inne aktywności,  za które również otrzymywały nagrody.

Największe zainteresowanie wzbudziły: zabawa na podłodze interaktywnej, pokaz eksperymentów chemicznych, różnorodne aktywności z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych z projektu ,,Laboratoria przyszłości”, m.in. robotów, długopisów 3D oraz gogli VR. Duże wrażenie zrobiły nowoczesne mikroskopy, stacja meteo czy modele budowy człowieka. W każdej pracowni dzieci mogły korzystać z tablic multimedialnych.

Świetna zabawa! Wspaniałe wrażenia!

Do zobaczenia 1 września w progach naszej szkoły!