Polecamy: Skóra na niedźwiedziu

98

W licznej rodzinie Kręciszów każdy dba o własne interesy, a wyobraźnię wszystkich do białości rozpala należąca do Ingrid przedwojenna willa w Szczawnie-Zdroju. Janusz, Dagmara, Robert i Paulina mają już to i owo na sumieniu, tylko dokąd zawiedzie ich rywalizacja o cenny spadek? Czy rodzina wyjdzie cało z tej potyczki? Relacje i nastroje w rodzinnym domu pozostawiają bowiem wiele do życzenia. Na szczęście seniorka rodu ma się świetnie i do grobu wcale się nie wybiera. Ingrid Kręcisz, mimo słusznego wieku, w niczym nie przypomina stereotypowej babci. Ma cięty język i umysł ostry jak brzytwa.
Zaparz dobrą herbatę lub – jak Ingrid – nalej kieliszeczek domowej nalewki i poznaj mieszkańców willi Wandzia. Bo nie wszystko jest takie, jakie wydaje się na pierwszy rzut oka…

Wyraziste charaktery, akcja trzymająca w napięciu i charyzmatyczna seniorka rodu, którą pokochacie od pierwszej chwili. Po wstrząsających „Głodnych” Agata Bizuk udowadnia, że odnajduje się w różnorodnych emocjach i każdą ich barwę potrafi wspaniale namalować słowem.
Polecam. Anna Matusiak – pisarka, dziennikarka, lektorka

Ta historia to coś lekkiego i z powiewem radości, a jednocześnie odsłaniającego nasze wady, zalety, pragnienia i ukryte tęsknoty. Postać Ingrid – mistrzostwo! Jak się okazuje, nie ma ideałów i każdy nosi w sercu swoje tajemnice.
Polecam. Agnieszka Krizel – Motyl Literacki.

Poleca: