„Blue Lock The Movie – Episode Nagi” w Helios Anime

37

BLUE LOCK podąża za marzeniami 300 uczniów szkół średnich, którzy chcą zostać absolutnymi asami napastników i poprowadzić męską reprezentację Japonii do zwycięstwa w kolejnym turnieju Pucharu Świata. Zobacz „Blue Lock The Movie – Episode Nagi” w Helios ANIME

„To kłopot” – to ulubione zdanie ucznia drugiej klasy liceum, Nagiego Seishiro, który wiódł nudne życie. Do czasu, gdy Mikage Reo, kolega z klasy, który marzy o zdobyciu Pucharu Świata, odkrywa ukryte umiejętności Nagiego i inspiruje go do gry w piłkę nożną i pokazania swojego wyjątkowego talentu.

Pewnego dnia chłopak otrzymuje zaproszenie do tajemniczego projektu BLUE LOCK. Czeka tam na niego spotkanie z najlepszymi napastnikami z całego kraju. Marzenie Nagi’ego o zostaniu najlepszym, u boku Reo, zabierze tego wspaniałego chłopca do świata, którego nigdy nie znał.

Talent dziecka można ukształtować tylko wtedy, gdy ktoś go odkryje….Teraz niesamowity talent i osobowość napastnika Nagi Seishiro rozpalą piłkarski świat

Bilety dostępne są w kasach wybranych kin, na stronie: www.helios.pl oraz w aplikacji mobilnej. Kupując je wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.