Basia 2 w kinie Helios Tomaszów Mazowiecki

0
660

Zapraszamy 6 i 7 kwietnia do kina Helios Tomaszów Mazowiecki na premierę nowej bajki Basia 2. Seanse w oba dni o 10:30 i 12:00.

Basia ma pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, a Ty masz swojego ulubionego pluszaka? Przyjdź ze swoją ulubioną maskotką na seans filmu Basia 2 i zdobądź super nagrodę!

Seanse rozpoczną konkursy z nagrodami, a w holach kin na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje.

Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić!

Basia jako bohaterka dla najmłodszych widzów uczy jak z codzienności zrobić wielką przygodę. Ponadto wyrasta na bardzo współczesną bohaterkę. W nowej odsłonie serialowych przygód Basia uczy się tańca – zapoznaje się z dyscypliną i aktywnością fizyczną; w gotowaniu szuka nie tylko smaku, ale uczy się współpracy i pracy w zespole; podczas zakupów poznaje wartość pieniądza i mierzy się z trudną sztuką oporu przed reklamą, a w epizodzie o telewizorze – że istnieje świat ekranu, który może zastąpić wyobraźnię.

W weekend 6 i 7 kwietnia zaprezentujemy zestaw bajek:

  • Basia i taniec,
  • Basia i pieniądze,
  • Basia i gotowanie,
  • Basia i telewizor.

W ramach ciekawostki, przed seansem zaprezentujemy krótki film ukazujący kulisy powstawania bajeczek o Basi.

Szczegóły na stronie: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/14945/Basia-2