Piknik nad zalewem

710
Podczas świątecznego weekendu majowego Tomaszowianie mieli okazję skorzystać z wielu ofert imprez, organizowanych na terenie miasta. Oprócz uroczystości patriotycznych, inscenizacji historycznych, odbywających się w Skansenie Rzeki Pilicy i w Konewce, mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego wzięli udział w Pikniku Majowym, zorganizowanym przez Ośrodek Rekreacyjno – Konferencyjny „Molo”. Impreza odbyła się 3 maja (sobota).

Dla dzieci największą atrakcją była strzelnica paintballowa, rajd wirtualny oraz batuta do skakania. Natomiast starsi uczestnicy majówki obejrzeli turniej piłki plażowej oraz pokaz barmański. Do wieczornych atrakcji należały śpiewy przy ognisku, pieczenie kiełbasek oraz dyskoteka, prowadzona przez DJa.

Piknik Majowy organizowany był po raz pierwszy przez ośrodek „Molo”. Jednak organizatorzy mają nadzieje, że w przyszłości również będą zapewniać zabawę dla całych rodzin. „Jest ładna pogoda, mamy świetny teren. Ludzie często się nudzą, bo nigdzie nie wyjeżdżają. A u nas można naprawdę miło spędzić czas” – zapewniała Kierownik Marketingu i Sprzedaży Małgorzata Świontczak.