Zakolato 2008

669
Oto szczegółowe propozycje:

Intermikser – Obóz rekreacyjny dla młodzieży z całej Polski. Skierowane dla osób powyżej 14 lat. Sport, zabawa i pożytecznie spędzony czas na zajęciach biblijnych, w kawiarni, przy muzyce, na plaży. Darmowe rozmowy z przyjaciółmi 7 dni w tygodniu, spacery, ścianka do wspinaczki, siłownia, aerobik. Super doładowanie energii zużytej w ciągu roku szkolnego. Wypoczynek przewidziany jest w okresie 13 – 19.07.

Interkosz – Obóz sportowy dla młodzieży (15 lat wzwyż) pragnącej poprawić umiejętności gry w koszykówkę, zagrać w obozowej lidze, zmierzyć się z drużynami z Europy. Trenerzy z USA, treningi na 4 boiskach, piłka i koszulka dla każdego uczestnika. Oczywiście trochę wakacyjnego wypoczynku i… halo granie całe dnie. Termin obozu: 20 – 26.07

Fishart – Tydzień wypoczynku dla młodzieży (14+) o zainteresowaniach artystycznych, aktywacja talentów, warsztaty wokalne ( śpiew solowy i w chórze), instrumentalne (gitara akustyczna, basowa, flet, perkusja), plastyczne, fotograficzne, medialne, choreograficzne, prowadzone przez instruktorów z kraju i zagranicy. Ponadto kawiarnia, gry, filmiki, limitowana liczba minut sportu, spacery w plenerze, ognisko, słońce. Termin obozu: 27.07 – 2.08.

Gadu-Gadu

– Wypoczynek połączony z nauką języka angielskiego. Codzienny kontakt z językami obcymi, konwersacje i zajęcia z native speakers w małych grupach, wszystkie poziomy – przyjemny mix zabawy, nauki, sportu, zero złotych za rozmowy zagraniczne i łączność z całym światem. W pakiecie oferty ciekawy program w kawiarni, filmy, muzyka, turystyka. A to wszystko w okresie 24 – 30. 08. Obóz skierowany dla młodzieży od 14 lat.

Saga dla rodzin – Przyjemny wypoczynek w rodzinnym gronie dla dzieci, mam, tatusiów, dla wnuków, babć, dziadków a nawet cioć i wujków. Ciekawe zajęcia dla wszystkich: bilard, piłkarzyki, gry towarzyskie, spacery, piknik, łowienie ryb, plażowanie, wycieczki piesze i rowerowe oraz miłe wieczory przy ognisku lub w kawiarni. Termin obozu to 24 – 30. 08.

Koszt obozów dla dzieci i młodzieży wynosi 499 zł. Cena zawiera ubezpieczenia, smaczne posiłki oraz opiekę wychowawczą i medyczną. Zakwaterowanie w wygodnych 2 i 4-osobowych pokojach z łazienką w murowanych kompleksach mieszkalnych.

Wszytkie obozy odbywają się na terenie Chrześcijańskiego Centrum Fundacji PROeM, w Zakościelu 80.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 044 710 11 40, e-mail: biuro@proem.pl lub na stronie internetowej www.proem.pl/proem.php?id=obozy&lang=pl