Kaja Mistrzynią Polski w Fitness

719
Nasze miasto reprezentowała 19 letnia tomaszowianka Kaja Wojciechowska w kategorii fitness sylwetkowe kobiet. Był to debiut naszej zawodniczki na scenie sportów sylwetkowych, ale za to jak bardzo udany, Kaja pokonała wszystkie rywali zdobywając tytuł Mistrzyni Polski Juniorek.
 
Nasza mistrzyni na co dzień trenuje w tomaszowskiej siłowni "Apollo" pod okiem trenerki Karoliny Wędrak (vice mistrzyni polski w kulturystyce) i trenera Mariusza Marusika (mistrza polski w kulturystyce), a uzyskanie najlepszej figury w Polsce zajęło im zaledwie 5 miesięcy. Jak twierdza jej trenerzy była nieoszlifowanym diamentem, który w rękach wykwalifikowanych specjalistów stał się pięknym brylantem. Po zdobyciu tytułu Kaja otrzymała propozycje wstąpienia do kadry narodowej i reprezentowania nas na mistrzostwach świata, niestety właśnie rozpoczyna studia, więc kolejne starty planuje dopiero wiosną przyszłego roku.
 
Trzymamy za nią kciuki i teraz liczymy na medal na scenie międzynarodowej.