Wręczenie dyplomów za sukcesy w olimpiadzie „Zwolnieni z teorii”

689

Autor: II LO im. Stefana Żeromskiego

7 lipca w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów za sukcesy w olimpiadzie „Zwolnieni z teorii 2019/2020”.

Tytuł „Brązowego Wilka” w projekcie „Young Dreams Studio” pod opieką p. M. Rychlik otrzymali uczniowie klasy I menedżerskiej: Joanna Zygmunt, Nikodem Buczyński oraz Bartłomiej Słota, którzy prowadzili własne studio nagrań.

Natomiast finalistami w projekcie „Pola wiary” pod opieką p. M. Rychlik i ks. G. Chirka zostali uczniowie klasy I matematyczno-fizycznej: Agata Juda, Oliwia Koluśniewska, Oliwia Piotrowska, Wiktoria Polus, Jan Głuszek, Kacper Kowalski, Aleksander Rutkowsk i Kacper Wosinek, którzy koordynowali działania Pól Nadziei na terenie II LO oraz na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.

Dyplomy naszym uczniom wręczali Pan Dyrektor Arkadiusz Broniarek oraz Pani Mariola Rychlik.