Muzyczna uczta w kinach Helios! ANDRÉ RIEU – Znowu razem!

100

Wydarzenie, które odbędzie się 22 września w wybranych kinach Helios, nosi tytuł „ANDRÉ RIEU – Znowu razem!”, ale zdecydowanie warto pokusić się o dookreślenie go słowami „Cały czas razem” ze względu na niesłabnącą popularność muzyki Mistrza, którą delektować się można po prostu bez końca!

Znany na całym świecie, dyrygujący rytmem serc między innymi za sprawą takich utworów jak walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana, André Rieu może pochwalić się ponad 40 milionami sprzedanych płyt. Na skrzypcach zaczął grać w wieku pięciu lat, a słynną Orkiestrę Johanna Straussa założył pod koniec lat 80. ubiegłego stulecia. Każdy jego występ przechodzi do historii, a każde wydarzenie
muzyczne z jego udziałem zasługuje na miano niepowtarzalnego.

Na fanów romantycznych i przepełnionych emocjami melodii czeka 2,5-godzinny koncert kinowy. Widzowie Heliosa zobaczą najciekawszą kompilację wystąpień Andrégo i jego Orkiestrę w Sydney, Meksyku, Istambule czy Nowym Jorku. Część z nich nie była dotąd pokazywana na wielkim ekranie! Ponadto André opowie widzom o ostatnich miesiącach swojej aktywności. W koncercie podziwiać również będziemy takie gwiazdy, jak: Carmen Monarcha, Kimmy Skota, Carla Maffioletti i duet Los Del Río.

Fantastyczny, przestrzenny dźwięk oraz znakomita jakość obrazu sprawią, że widzowie poczują się tak, jakby zajmowali miejsce w sali koncertowej, w samym sercu muzycznych wydarzeń. Środa, 22 września, godzina 18.00, wybrane kina Helios – te szczegóły po prostu wypada wpisać w kalendarz. Bilety można nabyć na stronie www.helios.pl/znowurazem już teraz, hołdując zasadzie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.