Bezpieczny 32. Finał WOŚP z tomaszowskimi policjantami

138

Autor: aspirant sztabowy Grzegorz Stasiak KPP

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, już za nami. Tomaszowscy policjanci dbali o bezpieczeństwo kwestujących i darczyńców. Zapewnili bezpieczeństwo podczas emocjonujących finałów. Za nami pracowity, ale również i pełen pozytywnych spotkań dzień. Ważną informacją jest ta, że w trakcie wielu imprez towarzyszących 32 finałowi WOŚP, nie odnotowaliśmy negatywnych zdarzeń związanych z bezpieczeństwem kwestujących i przebiegiem wszystkich wydarzeń.

Policjanci z Tomaszowa jak i z podległych Komisariatów w Rokicinach i Czerniewicach zaangażowani w zabezpieczenie odbywającej się kwesty na rzecz Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy zadbali o bezpieczeństwo wszystkich jej uczestników. Zarówno darczyńcy jak i kwestujący mogli czuć się bezpiecznie, bowiem na terenie całego powiatu, służbę pełniły patrole prewencyjne oraz kryminalne. Przez cały dzień Finału nie zgłoszono nam żadnych negatywnych sygnałów o przebiegu imprezy.  
Mundurowi byli również obecni w sztabach w Tomaszowie Mazowieckim jak i Ujeździe. Każdy kto odwiedził stoisko promocyjno-profilaktyczne, mógł zobaczyć sprzęt potrzebny w codziennej służbie, zasiąść za kierownica radiowozu, a także dowiedzieć się jak wygląda procedura przyjęcia do służby w Policji. Na stoisku obecny był również technik kryminalistyki, który wszystkim chętnym milusińskim wykonywał pamiątkowe odciski linii papilarnych. W trakcie spotkań z uczestnikami i wolontariuszami policjanci rozmawiali również na temat ogólnopojętego bezpieczeństwa Nas wszystkich.