16.Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Maz.w Kręglach o Puchar Firmy „STALBUD” – sezon 2009/2010

0
275

Wyniki 6 turnieju klasyfikacyjnego – 21.01.2010r.

Klasyfikacja mężczyzn:


Lp.    Imię i nazwisko                       Wynik


1.     Zbroszczyk Arkadiusz                257
2.     Głogowski Jakub                       246
3.     Dziubecki Tomasz                     246
4.     Gliszczyński Tomasz                  243
5.     Plich Leszek                            243
6.     Zbroszczyk Sylwester               241
7.     Wojtalczyk Artur                      241
8.     Wojciechowski Krzysztof           240
9.     Chrząszcz Jarosław                  239
10.     Wiskowski Sebastian               237
11.     Lasota Jacek                         233
12.     Wojciechowski Tomasz            232
 13.      Józwik Stanisław                  231
14.     Sobierski Mieczysław               231
15.     Dębowski Klaudiusz                 230
16.     Arkuszyński Piotr                    229
17.     Mordaka Jarosław                   222
18.     Strzelecki Zbigniew                 221
19.     Wągrodzki Grzegorz                218
20.     Janik Krzysztof                       218
21.     Korek Bogusław                      217
22.     Kucharczyk Andrzej                216
23.     Ciesielski Paweł                      215
24.     Piotrowski Tomasz                  215
25.     Nowak Zenon                        213
26.     Drechna Robert                      212
27.     Chojecki Sławomir                   211
28.     Maciejewski Stefan                 180

Klasyfikacja kobiet:

Lp.            Imię i nazwisko               Wynik


1.     Strawińska Dorota                    240
2.     Boros Beata                            226
3.     Dziubecka Danuta                    206
4.     Dębiec Monika                         196
5.     Wojtalczyk Katarzyna               180
6.     Drechna Agnieszka                   172

 

Klasyfikacja generalna mężczyzn po 6 turniejach:

Lp.    Imię i nazwisko                           Punkty


1.     Zbroszczyk Sylwester                    745
2.     Dziubecki Tomasz                          735
3.     Wojciechowski Tomasz                   680
4.     Wojtalczyk Artur                           635
5.     Chrząszcz Jarosław                        575
6.     Wiskowski Sebastian                      545
7.     Zbroszczyk Arkadiusz                     530
8.     Plich Leszek                                 495
9.     Korek Bogusław                            495
10.    Arkuszyński Piotr                          485
11.    Wągrodzki Grzegorz                       485
12.    Gliszczyński Tomasz                      460
13.    Sobierski Mieczysław                     455
14.   Wojciechowski Krzysztof                  445
15.   Głogowski Jakub                             410
16.   Piotrowski Tomasz                          400
17.   Zbroszczyk Sławomir                       385
18.   Mordaka Jarosław                           355
19.   Lasota Jacek                                 345
20.   Dębowski Klaudiusz                         320
21.   Kucharczyk Andrzej                         300
22.   Chojecki Sławomir                           295
23.   Józwik Stanisław                             290
24.   Nowak Zenon                                 270
25.   Piotrowski Henryk                            270
26.   Ciesielski Paweł                               250
27.   Diduch Piotr                                    240
28.   Strzelecki Zbigniew                          240
29.   Słowiński Maciej                             190
30.   Turoboś Karol                                 150
31.   Dębiec Marcin                                135
32.   Grabowski Jacek                             100
33.   Drechna Robert                               95
34.   Kumek Tomasz                                80
35.   Janik Krzysztof                                70
36.   Dębiecki Łukasz                               40
37.   Maciejewski Stefan                           20
38.   Dziubecki Damian                             10
39.   Walczak Adam                                  5
40.  Dębowski Wiktor                                 5
41.  Głogowski Sebastian                            5
42.  Pietrzak Jacek                                    5
43.  Józwik Izydor                                     5
44.  Ciszewski Jacek                                  5

 

Klasyfikacja generalna kobiet po 6 turniejach:

 

Lp.            Imię i nazwisko             Punkty

1.     Strawińska Dorota                   880
2.     Boros Beata                           860
3.     Dziubecka Danuta                   805
4.     Dębiec Monika                        750
5.     Wojtalczyk Katarzyna              730
6.     Danielik Agnieszka                   630
7.     Drechna Agnieszka                  605
8.     Wiskowska Monika                   225