Tomaszowska strzelnica

633
Posiada ona wymagane obowiązującymi przepisami dokumenty dopuszczające ją do odbywania na niej strzelań ,18 zakrytych stanowisk, utwardzony i ogrodzony parking jak i miejsce na ognisko. Skupiamy w śród nas 6 licencjonowanych sędziów strzelectwa sportowego jak i osoby posiadające uprawnienia do prowadzenia strzelania. W dniu 13 września 2009 roku zaplanowaliśmy uroczyste oddanie strzelnicy do użytkowania. O godzinie 14.30 nastąpi rozpoczęcie uroczystości.
 
W programie otwarcia przewidziany jest pokaz strzelania westernowego w wykonaniu Polskiego Stowarzyszenia Strzelectwa Westernowego jaki i pokaz strzelania Bractwa Kurkowego Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
 
Po pokazach oferujemy bezpłatnie strzelnicę dla osób posiadających broń jak i za odpłatnością, dla społeczeństwa – udział w zawodach sportowych. W tym dniu zorganizowaliśmy również I Tomaszowskie Zawody Strzeleckie Młodzieży Szkolnej w godzinach 10.00 -13.00. Prezydent Miasta ufundował 6 pucharów a sponsor Agencja Ochrony TRANSFER nagrodę rzeczową dla najlepszej dziewczyny.
 
Otwarcie strzelnicy zostało ujęte w planie miejskiego pikniku organizacji pozarządowych ,,Lokalni Niebanalni” organizowanego przez Urząd Miasta.