Pierwsze zakupy w Czerwonej Torebce już 25 marca

700
 
Obiekt handlowy Czerwona Torebka w Tomaszowie Mazowieckim to zespół lokali zlokalizowany w nowoczesnym, jednokondygnacyjnym obiekcie o powierzchni 418 mkw. Od niedzieli (25 marca) będzie można zrobić zakupy w sklepie z artykułami drogeryjnymi i gospodarstwa domowego „HomeSay” oraz cukierni „Mazurek”. Wśród najemców Czerwonej Torebki znajdzie się także sklep mięsno – wędliniarski „Bieniek” oraz „Małpka Express” oferująca m.in. artykuły spożywcze, szeroki wybór alkoholi i ciepłe przekąski. Wszystkie sklepy posiadają osobne wejścia. Wokół obiektu został utworzony parking. Mamy nadzieję, że oferta Czerwonej Torebki spełni oczekiwania mieszkańców Tomaszowa i zaspokoi ich codzienne potrzeby zakupowe – mówi Paweł Ciszek, Dyrektor Działu Zarządzania i Komercjalizacji Grupy Czerwona Torebka.

Z okazji otwarcia obiektu na klientów czekają promocje i rabaty cenowe, a także konkursy z nagrodami, w których można będzie zdobyć pamiątkowe upominki w postaci m.in. modnych zegarków Jelly Watch. Pierwsze zakupy umili także występ zespołu „Red Bang”. Ponadto od godz. 16:00 na wszystkich gości czeka rozgrzewający poczęstunek.

W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka powstanie do 2.000 obiektów na terenie całego kraju. W województwie łódzkim w zaawansowanym procesie inwestycyjnym znajduje się także pasaż na terenie Kutna. Wszystkie obiekty będą zlokalizowane na dużych osiedlach mieszkaniowych, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz ważnych obszarach handlowo-usługowych średniej wielkości miast. W zależności od specyfiki i potencjału danej lokalizacji wśród najemców znajdą się zarówno sieci popularnych, ogólnopolskich marek, jak również regionalni przedsiębiorcy.