Chodzenie po wodzie – teraz to możliwe!

685

Czerwona Torebka zaprasza do spróbowania waterzorbingu. Już od 23 lipca na placu Czerwonej Torebki w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Konstytucji 3 Maja) stanie basen i nadmuchiwane kule, umożliwiające spacerowanie po wodzie.

 

Okres lata i wakacji to świetna okazja do spróbowania nowych form rekreacji. Dotąd kule do waterzorbingu można było spotkać nad jeziorami i w nadmorskich kurortach. Zabawa polega na wejściu do gigantycznej bańki, wykonanej z przeźroczystego tworzywa. Kula ta zostaje zapięta, a następnie wypełniona powietrzem i umieszczona na powierzchni wody. Osoba przemieszczając się wewnątrz kuli wprawia ją w ruch, a kula "toczy się" po lustrze wody.

 

Atrakcja będzie dostępna dla mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego od 23 do 28 lipca. Klienci, którzy w tych dniach zrobią zakupy w Czerwonej Torebce za kwotę powyżej 10zł, otrzymany paragon wymienią na kilka minut waterzorbingu.

 

Obiekt handlowy Czerwona Torebka w Tomaszowie Mazowieckim to zespół lokali zlokalizowany w nowoczesnym, jednokondygnacyjnym obiekcie o powierzchni 418 mkw. Klienci mogą zrobić tutaj zakupy w sklepie z artykułami drogeryjnymi i gospodarstwa domowego "HomeSay", cukierni "Mazurek", w sklepie mięsno-wędliniarskim "Bieniek" oraz w "Małpce Express", oferującej m.in. artykuły spożywcze, szeroki wybór alkoholi i ciepłe przekąski.