Grupa MOLO partnerem I Festiwalu Podróżniczego w Tomaszowie

683
Jest to pierwsza edycja festiwalu, który skierowany jest nie tylko do zapalonych i doświadczonych podróżników. – Celem Festiwalu jest przekonanie wszystkich, którzy odwiedzą naszą imprezę do aktywnego spędzania czasu, zwiedzania najbliższej okolicy i uświadomienie im, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby zobaczyć coś ciekawego – mówi Paulina Kacperska, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Grupy Hotelowej MOLO, wspierającej lokalne inicjatywy studentów i młodzieży, w tym między innymi nadchodzący festiwal.
 
Podczas festiwalu będzie możliwość spotkania się z podróżnikami z Polski i ze świata, którzy opowiedzą o swoich wyprawach m.in. do obu Ameryk i Chin oraz usłyszenia nietypowych historii, które odpowiedzą na takie pytania jak: co można znaleźć w nieczynnej od 50 lat fabryce ryb w puszkach w Uzbekistanie oraz co na pustyni oddalonej 120 km od morza robią wraki statków. W programie znalazły się również warsztaty podróżnicze, podczas których będzie można nabyć umiejętności prawdziwego trampa – od naprawy dętki za pomocą igły i nitki po sztukę przetrwania na wakacjach bez prądu. Goście festiwalu będą mogli również zapoznać się z nowymi, mniej znanymi miejscami i atrakcjami, znajdującymi się w regionie.
 
Przez cały czas trwania festiwalu odbywać się będzie muzyczna podróż przez kontynenty – wystąpią m.in.: Indianie Imayra, lwowski muzyk Jurij Tokar oraz zespół Grzmiąca Półlitrówa. Będzie też okazja do spróbowania kuchni z całego świata i skorzystania z atrakcji i ofert przygotowanych na poszczególnych stoiskach.
 
Dla najmłodszych globtroterów również nie zabraknie atrakcji: ogromne owady z Mikrokosmosu, maskotka Lwa Alexa, dmuchańce, malowanie buziek, balony i wiele innych.
 
Podczas festiwalu przeprowadzona zostanie także akcja honorowego krwiodawstwa oraz zbierania plastikowych korków dla poszkodowanego w wypadku Dariusza Ślusarka.
 
 
Festiwal odbędzie się 14 października w Hali Sportowej ZSP nr 2
 
przy ul. Św. Antoniego 57/61 w Tomaszowie Mazowieckim,
 
w godzinach: 10:00-20:00.
 
 
Informacje o Grupie Molo:
 
Grupa  Molo od 10 lat tworzy w Polsce sieć obiektów biznesowych i wypoczynkowych. Zajmuje się świadczeniem usług hotelarskich, konferencyjnych, a także Spa & Wellness.
 
W skład grupy wchodzą cztery obiekty położne w centralnej i południowej Polsce:

  • Hotel MAGELLAN*** –  Bronisławów –  centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim
  • Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO – Smardzewice – centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim
  • Hostel MOLO – Łódź
  • MOLO – Ośrodek Wypoczynkowy – Polańczyk – województwo podkarpackie, nad Jeziorem Solińskim
 
Lokalizacje i różnorodność obiektów gwarantują kompleksowość i dostępność oferowanych usług.
 
Więcej informacji na www.grupamolo.pl