Diamentowa jakość płytek Grupy Paradyż

659
Zaś firma, jako spełniająca najwyższe standardy produkcyjne, została uhonorowana wyróżnieniem specjalnym – Jakość Roku Diament – przyznawanym wielokrotnym laureatom konkursu.  

Wyjątkowe kolekcje płytek ceramicznych marki My Way by Paradyż Group dedykowane są najbardziej wymagającym Klientom, pragnącym tworzyć niepowtarzalne aranżacje wnętrz. Kapituła konkursu Jakość Roku doceniła je za najwyższą jakość, precyzję wykonania oraz zastosowane innowacyjne rozwiązania wzornicze. Produkty Grupy Paradyż uhonorowane zostały już ósmy raz z rzędu i dlatego też, niezależna kapituła przyznała firmie zaszczytne Godło Jakość Roku Diament. Tym samym dołączyła ona do grona trzech przedsiębiorstw w Polsce, które mogą poszczycić się tym tytułem.

Nagrody w konkursie Jakość Roku są dla firm nie tylko wyróżnieniem, ale i zobowiązaniem do stałego rozwoju. Grupa Paradyż realizuje to zadanie konsekwentnie od początku swojego istnienia. Tytuł Jakość Roku Diament jest dla nas potwierdzeniem, że przez lata gwarancja najwyższych standardów stała się swoistym znakiem rozpoznawczym naszych produktów. Jest to uhonorowanie wieloletniej pracy zespołu doświadczonych pracowników zatrudnionych w obu Spółkach. To właśnie oni dbają o to, by płytki dostarczane Klientom były najwyższej jakości oraz by spełniały wymogi zarówno polskich, jak i zagranicznych instytucji certyfikacyjnych – komentuje Lucyna Badura, Dyrektor Systemów Jakości w Grupie Paradyż.

Jakość Roku otrzymują przedsiębiorstwa, które zostały pozytywnie ocenione przez kapitułę.

 
W weryfikacji brane są pod uwagę m.in. merytoryczne wskaźniki jakościowe, wewnętrzne systemy kontroli jakości w firmie czy dotychczas zdobyte certyfikaty ISO i atesty. Oceniane jest również zaangażowanie pracowników w system kontroli jakości, rola oraz miejsce polityki jakościowej w misji i celach rozwojowych przedsiębiorstwa. Wszystkie te czynniki stanowią potwierdzenie kompetencji firmy, jakości jej produktów i usług, a także działań podejmowanych na rzecz innowacyjności i ekologii. Organizatorem konkursu jest Fundacja Qualitas, promująca jakość i wysokie standardy w działalności gospodarczej – zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.