Cyrk Arena prezentuje spektakl 2014

703
Nowemu sezonowi towarzyszą wielkie zmiany, spektakle odbywają się pod nowym ogromnym  niebiesko-białym namiotem o średnicy 32 metrów uszytym przez Włoską renomowaną firmę Scola Teloni. Nowoczesne oświetlenie, piękne kostiumy,  najlepsi artyści, dobrze dobrana muzyka wszystko po to by program prezentowany przez  cyrk Arena spotkał się z jeszcze większym uznaniem wśród nawet najbardziej wymagających widzów.

CYRK ARENA JEST JEDYNYM CYRKIEM W POLSCE,
 
W KTÓRYM MOŻNA PODZIWIAĆ POKAZY DZIKICH ZWIERZĄT.
 
LWY TYLKO W CYRKU ARENA – Tego nie można przegapić!
Tegoroczny program  stworzony został z myślą dzieciach, młodzieży jak i dorosłych. Podczas spektaklu występują najlepsi artyści z: CZECZENI, ROSJI, UKRAINY, CZECH i POLSKI.
Program jest pełen atrakcji, można zobaczyć w nim: Ekwilibrystykę na wałkach, akrobacje pod kopułą cyrku na linie pionowej, duet akrobatyczny na trapezie (ramka), żonglerkę, hula-hop oraz jedyne w Polsce PERSZE – akrobacje na stalowych masztach, o dobrą zabawę pomiędzy występami artystów zadbają nasi Clowni z Ukrainy.
 
       
Jak na tradycyjny cyrk przystało nie zabraknie pokazów zwierząt.
Główną atrakcją sezonu jest pokaz 5 lwic i lwa, który zaprezentuje Tomas Ringel z Czech, ponadto zobaczymy: wielbłądy, kucyki, lamy, alpaki, kozy, osiołki oraz niezwykłe umiejętności wyższej szkoły jazdy konia rasy Andaluzja, który przy wskazówkach dyrektora cyrku Mirosława Złotorowicza zaprezentuje nam piękny pokaz.
 

Widowisko trwa 120 minut + 20 minutowa przerwa podczas, której można przejechać się na kucyku, wielbłądzie, skorzystać z dobrze zaopatrzonego w napoje i słodkości bufetu, skosztować watę cukrową i popcorn, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z naszym clownem.
Gwarantowane niezapomniane wrażenia. Cyrk odwiedzi w całym sezonie około 200 miast by jak największej ilości osób przedstawić niesamowity spektakl. Teraz i ty masz okazję!
 
Dodatkowe informacje dostępne na www.cyrk-arena.com oraz na Facebooku Cyrk Arena.
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM 2014
1. POWITANIE – PARADA BAJKOWYCH POSTACI
2. AKROBACJE NA LINIE PIONOWEJ
3. CLOWN ANDRZEJ REPRYZA POPCORN
4. EKWILIBRYSTYKA NA WAŁKACH
5. POKAZ ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH
6. CLOWN ANDRZEJ – MYŚLIWY I ZAJĄC
7. PERSZE- AKROBACJE NA MASZTACH
8. WYŻSZA SZKOŁA JAZDY KONNEJ
9. HIPNOTYZUJĄCY CLOWN ANDRZEJ
10. AKROBACJE NA TRAPEZIE – RAMKA
11. DYNAMICZNY POKAZ ŻONGLERKI
12. ZABAWNY DYRYGENT ANDRZEJ
13. POKAZ JEDYNYCH W POLSCE LWÓW
14. EWOLUCJE Z OBRĘCZAMI HULA-HOP
15. CLOWN ANDRZEJ NIESFORNA LAMPKA
16. NIEPOWTARZALNY POKAZ STÓJKARSKI
17. PARADA KOŃCOWA Z UDZIAŁEM ARTYSTÓW