Kinga Pietrzak mistrzynią Polski Juniorek w 9 –bil i zdobywczynią srebrnego medalu w 8-bil

650
Dziewczęta zagrały w obu finałach, dzieląc się tytułami. Kinga przegrała finał w 8-bil wynikiem 2:3 ale zrewanżowała się w dniu następnym pokonując rywalkę w pojedynku finałowym 4:0.
Kinga została powołana do składu Kadry Narodowej Juniorów i zostanie objęta programem przygotowań do startów w Mistrzostwach Europy 2015-2017. Jest szóstym zawodnikiem wyszkolonym w UKS 13 Joker, który będzie walczył w koszulce z orłem na piersiach.
Już we wrześniu Tomaszów Maz. będzie gospodarzem kolejnej ogólnopolskiej imprezy. Został bowiem wyróżniony przez  PZBil i MSiT   przyznano mu prawo organizacji „Ogólnopolskiej Inauguracji Bilardowego Sportowego Roku Szkolnego” zatem  w jednej ze szkolnych  hal sportowych na 4 dni stanie 9 stołów bilardowych. Będziemy mogli oglądać  rywalizację sportową najmłodszych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjów. Zobaczymy także pokazy bilardowych trików w wykonaniu mistrzów.  Będą to  XVIII  Bilardowe Mistrzostwa Polski UKS-ów chłopców i dziewcząt.