Lekcje z ZUS – serdecznie zapraszamy

742
ZUS zaprasza nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w kolejnej edycji programu, którego celem jest wykształcenie u młodych ludzi świadomości w zakresie ubezpieczeń społecznych.
Dotychczas dzięki projektowi „Lekcje z ZUS” swoją wiedzę o ubezpieczeniach społecznych poszerzyło blisko 20 tys. uczniów z całej Polski, w tym ponad  pół tysiąca z naszego regionu.
Przystąpienie szkoły do projektu daje uczniom możliwość udziału w konkursie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”,  dzięki któremu mogą oni sprawdzić swoją wiedzę oraz rywalizować o atrakcyjne nagrody. Termin szkolnego etapu konkursu zaplanowano już na 16 listopada 2015 r., etap wojewódzki odbędzie się 14 marca 2016 r. a na Wielkim Finale w Warszawie  zwycięskie zespoły spotkają się 26  kwietnia 2016 r.  Zachęcamy wszystkich do udziału w projekcie rekomendowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Szczegółowe informacje oraz materiały edukacyjne – filmy, prezentacje dostępne są na stronie www.zus.pl/lekcjezZus. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: rzecz.tomaszowm@zus.pl lub telefoniczny 44 726-36-00 wew.518

Marta Markun
Rzecznik Prasowy
Oddziału ZUS w Tomaszowie Maz.