Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej w dniach 03 grudnia 2015 roku – 09 grudnia 2015 roku

258
OPOCZNO

2015.12.01 07:00- 16:00


Bielowice

2015.12.02 08:00- 17:00
Paradyż ul. Konecka 4, 9, 11, 13, 15 ;ul. Lipowa ;ul. Topolowa 5, 8, 12, 15

2015.12.03 07:00- 17:00


Sielec

2015.12.03 08:00- 17:00

Paradyż ul. Konecka 6 ;ul. Kwiatowa 5, 6, 9, 10-12 ;ul. Nowa ;ul. Piotrkowska 23, 25 ;ul. Polna ;ul. Przedborska 4-41 ;ul. Spacerowa ;ul. Szkolna

2015.12.04 07:00- 17:00

Ławki
Młynek
Dąbie
Ruszenice-Kolonia 13
Klew 18-40, 72
Klew Wydziałki
Brzezie
Skórkowice 130
Wacławów

2015.12.04 08:00- 17:00


Solec

2015.12.05 07:00- 13:00

Opoczno ul. Garncarska 5 ;ul. Inowłodzka 2-12 ;pl. Kilińskiego 13-19 ;ul. Kołomurna ;ul. Kościelna 5, 11 ;ul. Moniuszki Stanisława 1-21 ;ul. Piaseczna 1, 5, 9 ;ul. Piwna ;pl. Kościuszki 9, 10, 12-16 ;ul. Sobieskiego 1, 4, 6, 8 ;ul. Stodolna ;ul. Szewska 1

2015.12.05 08:00- 14:00


Budków

2015.12.07 07:00- 17:00

Malków
Wierzchowisko
Paszkowice
Bronów
Żarnów ul. Konecka 38, 51, 53, 63, 69, 73, 76, 77, 81-93
Ossa
Niemojowice
Niemojowice Nowiny
Niemojowice Górki
Niemojowice Kolonia
Nadole
Miedzna Murowana 123-129
Nowa Góra
Łysa Góra
Grębenice

2015.12.07 08:00- 17:00

Trojanowice od numeru 16
Żarnów ul. Piotrkowska 55, 60

2015.12.08 07:00- 17:00


Sworzyce
Soczówki
Soczówki Kolonia
Grabków

2015.12.08 07:00- 17:00


Trojanowice 1-15
Żarnów ul. Opoczyńska ;ul. Piotrkowska 5-22 ;ul. Wolności 3, 12-28

2015.12.09 08:00- 17:00

Siucice-Kolonia 18-42
Siucice 29-40
Skórkowice 120-126

2015.12.09 08:00- 15:00
Wola Załężna 35, 130-166, 198

TOMASZÓW MAZ.

2015.12.02 07:00- 17:00


Budziszewice
Zaosie
Wykno

2015.12.02 07:00- 17:00


Rzeczyca ul. Kitowicza ks. Jędrzeja ;ul. Kwiatowa ;ul. Niska ;ul. Obwodowa ;ul. Hubala mjr. ;ul. Tomaszowska ;ul. Zachodnia; ul. Słoneczna ;ul. Spółdzielców ;ul. Mościckiego Prezydenta Ignacego ;ul. Parkowa 1 ;ul. Akacjowa 1-2 ;ul. Mokra 1 ;ul. Leśna 1-2 ;ul. Polna
Glina

2015.12.02 11:00- 16:00


Swolszewice Małe ul. Borki

2015.12.03 07:00- 17:00


Łęg
Żądłowice
Rzeczyca ul. Leśna ;ul. Łąkowa ;ul. Kitowicza ks. Jędrzeja 4-38, 46 ;ul. Graniczna ;ul. Hubala mjr. 22 ;ul. Nowa ;ul. Piaskowa ;ul. Mazowiecka ;ul. Lipowa ;ul. Zakątna ;ul. Wiśniowa 1 ;ul. Zielona ;ul. Górna ;ul. Parkowa ;ul. Krótka 1 ;ul. Długa
Zawady
Bobrowiec 56, 57, 59-63, 271, 307
Kawęczyn
Lubocz 57, 59-63, 65, 70, 71, 81, 84

2015.12.03 10:00 – 15:00

Tomaszów Mazowiecki ul. Dworcowa 4, 8 ;ul. Główna 73, 90, 98, 100, 102

2015.12.04 07:00- 17:00

Liciążna
Żądłowice
Kozłowiec
Zakościele 80

2015.12.04 08:00- 15:00

Brudzewice 1-7, 59-81
Brudzewice-Kolonia 59

2015.12.04 08:00- 17:00

Tomaszów Mazowiecki ul. Konstytucji 3 Maja 5, 13-15, 17, 18, 22, 21, 23, 25, 29, 33-36

2015.12.07 07:00- 17:00


Gaj
Żelechlinek ul. Wyzwolenia ;ul. Rolnicza
Bukowiec
Staropole
Sokołówka 5
Julianów
Chociszew
Petrynów
Lucjanów
Radwanka
Wolica
Łochów
Łochów Nowy
Czerwonka
Zielone
Dziurdzioły
Małgorzatów
Byliny i Byliny Nowe
Teklin
Feliksów
Budki Łochowskie
Janów