Psychodeliczni malarze zagościli w Techlandzie. Layers of Fear już w lutym

642
Layers of Fear to swoisty, psychodeliczny, przepełniony ciężkim klimatem horror, który jest kolejną produkcją polskiego studia Bloober Team. Podczas rozgrywki wcielamy się w rolę obłąkanego artysty, który próbuje ukończyć dzieło będące zwieńczeniem jego życia. Rozgrywka opiera się na eksplorowaniu tajemniczej wiktoriańskiej posiadłości, która ulega dynamicznym zmianom w zależności od wizji artysty.
„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że przypadło nam w udziale wydanie tak dobrego tytułu. Świadczą o tym chociażby bardzo wysokie oceny na STEAM – 97% pozytywów spośród tysięcy ocen.” – komentuje Anna Jasińska, Brand Manager Wydawnictwa Techland. „O Layers of Fear jest głośno już od dłuższego czasu, nie tylko na rynku polskim. Dlatego z tym większą przyjemnością przygotowujemy na premierę wydanie specjalne, dostępne tylko w naszym kraju." – dodaje Jasińska.
Layers of Fear zostanie wydane w Edycji Konesera, która zawiera:

Grę;

Wyjątkowy artbook;

Cyfrowy soundtrack;

Kolekcjonerski plakat;

Fankit.

Gra świetnie buduje napięcie. Urzeka realizmem i mroczną grafiką. Posiadłość głównego bohatera to labirynt mrocznych, wąskich korytarzy i niedużych pomieszczeń. Są one wypełnione niepokojącymi obrazami, z których większość została namalowana specjalnie na potrzeby gry. Odpowiedni nastrój zapewnia też niesamowicie klimatyczna ścieżka dźwiękowa oparta na muzyce klasycznej.

Layers of Fear będzie dostępne na platformę PC już 16 lutego 2016 roku, w polskiej wersji kinowej w cenie 59,90 zł.