Niech żyje bal w Zespole Szkół Numer 4 w Tomaszowie Mazowieckim

815
Pojawiły się w niej kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, chłopców przebranych za superbohaterów jak Spiderman czy Batmman, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
 
 
 
Zabawa rozpoczęła się od prezentacji multimedialnej wprowadzającej w atmosferę najwspanialszych na świecie karnawałowych szaleństw odbywających się w RIO DE JANEIRO W BRAZYLII oraz w WENCJI tzw. MASKARADY. Dopełnieniem atrakcji tego wspaniałego popołudnia był występ pary tancerzy z zespołu CANTINERO.
 
 
 
 Uczennica naszej szkoły Kaja Kałuzińska zatańczyła dla nas ze swoim partnerem Cha – chę, rumbę i jiva. Ponadto z zespołu Kobos Dance MALWINKA STASZCZAK wykonała dla zebranych nowoczesny układ taneczny w stylu hip – hop. Wszyscy byli pod urokiem tańczących artystów.
 
 
 
Następnie dzieciaki w rytm porywającej muzyki tańczyły w parach, osobno lub całą grupą w kółku. Kiedy czas zabawy dobiegł końca z żalem opuszczały salę. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości. Kolejny bal  karnawałowy już za rok!