Metamorfoza Pani Moniki

1032
Miałam wieczny problem z kupowaniem ubrań, które mi się podobały. Jednak za namową koleżanki z pracy Bożenki (która już była klientką SF) zdecydowałam się spróbować swoich sił. Tuż po przekroczeniu progu Studio zaopiekowała się mną sympatyczna i uśmiechnięta Pani Ula, która przeprowadziła wywiad na temat mojego zdrowia i moich oczekiwań. Następnie uzgodniłyśmy indywidualny program treningowo-zabiegowy i dietę, którą otrzymałam na kolejnych zajęciach, obliczoną na swoją kaloryczność.
Przyznam, że bałam się trochę czy podołam, ale postanowiłam, że sumiennie przyłożę się do ćwiczeń i planu żywieniowego, bo przecież mam 39 lat i cel który pragnę osiągnąć. Stosowałam już różne diety, ale był to tylko krótki słomiany zapał, który kończył się niepowodzeniem. Po pierwszej wizycie przyjęłam wyzwanie i zaczęłam zmieniać swoje dotychczasowe nawyki. Podjadanie słodyczy i nieregularne jedzenie. Urządzenia na których ćwiczyłam 2x w tygodniu  czyli Vacu Shaper,  Roll Shaper okazały się bardzo przyjemne i skuteczne, a mój ukochany Limfodrenaż nie raz pozwolił mi na krótką drzemkę po ciężkim dniu pracy. W chwilach zwątpienia mobilizowała mnie uśmiechnięta i bardzo życzliwa Pani Ula oraz myśl, że robię to wszystko dla siebie. Nie chciałam zawieść siebie i oddanej Pani Uli, która włożyła tyle serca i pracy aby mi pomóc.
Dziś mogę powiedzieć, że wygrałam los na loterii. Wygrałam nową siebie. Moja wytrwałość plus dieta i ćwiczenia sprawiły, że w okresie 5 -ciu m-cy masa mojego ciała spadła o 17 kg a w obwodach straciłam aż 36 cm !!. Czuję się lżejsza, sprawniejsza kondycyjnie a dumą napawa mnie fakt, że jestem bardzo atrakcyjna. Mam dużo pozytywnej energii i wrażenie, że świat należy do mnie. Nareszcie zakupy ubrań stały się przyjemnością.
 
Jestem ogromnie szczęśliwa i wdzięczna Pani Uli za takie wyróżnienie i wspaniałą nagrodę jaką otrzymałam zupełnie się nie spodziewając. Dzięki tej Metamorfozie spojrzałam w lustro i nie mogłam uwierzyć, że to jest moje własne odbicie. Te stroje, makijaż,  fryzura i te zdjęcia … Nigdy nie zapomnę tego uczucia jakie mi towarzyszyło kiedy widziałam spojrzenie mojego męża. Bezcenne. Osobiście życzę każdej z Was takich emocji. Polecam wszystkim zabieganym i zestresowanym Paniom wizytę w SF. Każda z Was znajdzie tu obok fajnej i przyjemnej atmosfery coś dla siebie – poprawę samopoczucia, dowartościowanie własnej osoby, chwilę oddechu od codziennych obowiązków. A jeśli macie Panie problemy z nadwagą, chcecie poprawić sylwetkę to właśnie tu otrzymacie fachową poradę i opiekę oraz osiągniecie oczekiwane efekty. Na koniec powiem : „ dziś wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych, a my kobiety możemy być piękne, zgrabne i czarujące” !!!
Pierwszym etapem Metamorfozy była wizyta w sklepie odzieżowym NIREN gdzie właścicielka sklepu Pani Dorota Daczyńska przeprowadziła rozmowę o wizerunku, ulubionych ubraniach i stylu codziennego ubioru. Pani Dorota udzieliła cennych rad na temat typu sylwetki i typ kolorystyczny. Następnie skomponowała dla Pani Moniki kilka zestawów ubrań, idealnych dla jej sylwetki i dopasowanych do różnych okazji.
 
Kolejnym etapem była stylizacja fryzury.  Doświadczona i obdarzona wyjątkową „ręką” do włosów fryzjerka Pani Edyta Kazimierska, właścicielka salonu AVANGARDA zadbała  o to, żeby powstała idealna fryzura podkreślająca urodę Pani Moniki. Wspólnie zdecydowały, jakie zastosować cięcie i jaką długość wybrać. Pani Edyta doradziła także Pani Monice jak na co dzień ma dbać o swoje włosy, uwzględniając ich strukturę i wygląd. Podczas spotkania z wizażystką – Panią Darią Mokrogulską, Pani Monika dowiedziała się, jak wykonać makijaż, który będzie podkreślał jej urodę na co dzień i na wielkie wyjścia. Pani Daria do każdej stylizacji wyczarowywała piękny makijaż, który współgrał z charakterem kreacji.
 

 
Finałem Metamorfozy była cudowna i dopracowana w każdym detalu sesja fotograficzna wykonana przez Panią fotograf Hannę Szymczak. Z nową figurą, w nowych ubraniach, ze zmienioną fryzurą i perfekcyjnym makijażem Pani Monika może podbijać świat! Efekt metamorfozy zostaje z nią na dłużej, dzięki tym przepięknym fotografiom oraz wiedzy zdobytej podczas konsultacji ze stylistką, fryzjerką i wizażystką.