Ogólnopolskie Regaty o Puchar Starosty Tomaszowskiego

1050

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków, fanów amatorów a przede wszystkim żeglarzy na Ogólnopolskie Regaty o Puchar Starosty Tomaszowskiego na Zalewie Sulejowskim w Porcie Jachtowym Maruś. Regaty odbędą się 3 czerwca br. o godzinie 11:00 i rozegrane zostaną w podziale na kategorie: kabinowe, otwartopokładowe i katamarany.

Po zakończonych regatach i dekoracji zwycięzców zapraszamy na koncerty najlepszych zespołów szantowych. Tego dnia na scenie nad brzegiem Zalewu Sulejowskiego zagrają Roman Roczeń & Krzysztof Kowalewski, Zejman&Garkumpel, a gwiazdą wieczór będzie EKT GDYNIA.

Tego dnia nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Od godziny 11:00 mali milusińscy będą mogli uczestniczyć w zmaganiach żeglarskich z Panią Moniką Szulczyk, która z Piwnicą Kreatywności zamieni plac pod sceną w tawernę małych tomaszowskich piratów. Organizatorzy przygotowali również konkurs dla najmłodszych na „najciekawsze przebranie pirackie/ żeglarskie” które zostanie ocenione przez jury a zwycięzcy otrzymają cenne nagrody.

Tego dnia wszystkich którzy będą nad zalewem sulejowskim czeka super, zabawa, świetna muzyka, pyszne jedzenie.

Autor Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim