Jak wybrać dobry lakier hybrydowy?

601

Lakiery hybrydowe to ważne zakupy w życiu każdej kobiety, która uwielbia przygody z paznokciami hybrydowymi. Jeśli zamierzasz przeprowadzać zabieg hybrydy sama, bez pomocy kosmetyczki, warto zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi lakierów hybrydowych, aby wybrać najlepsze, zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Manicure hybrydowy bowiem oszczędza czas wielu kobiet, pod warunkiem, że zostanie wykonany porządnie i z użyciem sprzętu oraz lakierów wysokiej jakości. W przeciwnym razie to tylko strata czasu: lakier odpadnie po paru dniach i żaden czas nie zostanie zaoszczędzony.

Który lakier hybrydowy wybrać?

Lakiery hybrydowe to bogaty rynek – można znaleźć tutaj nie tylko sporą liczbę marek, ale przede wszystkim oszałamiającą mnogość kolorów. Jakie więc kryteria stosować, tak aby wybrać najlepsze lakiery hybrydowe dla siebie? Przede wszystkim warto zapoznać się z opisem producenta, w którym będzie uwzględnione, jak długo lakier trzyma się na paznokciach i jak wiele samego lakieru jest w jednym opakowaniu. Czasami może się okazać, że nie trzeba zużywać zbyt wiele lakieru danej marki, aby osiągnąć pożądany efekt, a czasami może być wręcz przeciwnie: cała buteleczka w ciągu jednej nocy zostanie przeznaczona na zrobienie manicure’u hybrydowego. Dlatego jest sporo rzeczy, których nie można przewidzieć, i które „wyjdą w praniu”.

Jakie są kryteria wyboru lakierów hybrydowych?

Przy dobieraniu lakierów hybrydowych warto też zwracać uwagę na to, w jaki sposób można je zmyć. Czasami zachodzi sytuacja, w której hybrydy trzeba się pozbyć od razu, bo na przykład takie są wymagania nowego pracodawcy. Warto poczytać o tym, czy dane lakiery hybrydowe łatwo się zmywają, czy też to trudna sprawa. Nie da się ukryć, że to ma też znaczenie z drugiej strony: jeśli bewzględnie chcemy, aby lakier się utrzymywał długo i aby jeden deszcz nie zdołał go zmyć, wtedy również warto poczytać nie tylko opis producenta, ale i opinie w sieci…

Perfekcyjne lakiery hybrydowe

Cóż, perfekcyjne lakiery hybrydowe nie istnieją – tak samo jak nie ma nic perfekcyjnego na tym świecie. Każda kobieta ma inne preferencje i inne gusta estetyczne, a do tego inny kształt paznokci, który też może decydować o doborze konkretnego lakieru. Przy wybieraniu lakierów hybrydowych zatem można zwracać uwagę przede wszystkim na kolor, ale warto też pomyśleć o technicznych aspektach danego lakieru. Czasami trzeba będzie przetestować parę lakierów różnych firm, aby wybrać ten jeden idealny.