Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej w dniach 16.11 – 22.11.2017

Rejon Energetyczny Tomaszów Maz. zawiadamia, że w związku z pracami eksploatacyjnymi nastąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej dla naszych klientów w następujących miejscowościach:

 OPOCZNO

 2017-11-14 08:00 – 13:00

Grudzeń-Las

 

2017-11-15 08:00 – 16:00

Pilichowice

Dłużniewice

Zdyszewice

 2017-11-20 08:00 – 17:00

Rożenek

Ciechomin

Siucice dz. 471

Kalinków

Marianów

Aleksandrów 1-25, dz. 457, 625

  TOMASZÓW MAZ.

 2017-11-16 08:00  – 10:00 

Rokiciny-Kolonia ul. Marii Konopnickiej; ul. Czesława Miłosza; ul. Nowa; ul. Orzeszkowej; ul. Polna; ul. Północna; ul. Władysława Reymonta; ul. Henryka Sienkiewicza; ul. Zielona

2017-11-16 10:00 – 12:00

Rokiciny-Kolonia ul. Kolejowa; ul. Południowa; ul. Słoneczna; ul.Świerczewskiego

2017-11-16 12:00 – 16:00

Rokiciny-Kolonia ul. Brzezińska; ul. Modrzewiowa; ul. Jodłowa; ul. Leśna; ul. Świerkowa; ul. Józefa Bema; ul. Parkowa; ul. Tadeusza Zawadzkiego

2017-11-17 08:00 – 12:00

Tresta

Twarda

2017-11-17 08:00 – 10:00 i 15:00 – 17:00

Inowłódz ul. Klasztorna; ul. Łąkowa; ul. Liliowa; ul. Opoczyńska; ul. Polna; ul. Tulipanowa; ul. Brzustowska; ul. Legnicka; ul. Zakątna; ul. Letnia; ul. Górna; ul. Zagajnikowa

2017-11-17 12:00 – 14:00

Smardzewice ul. Piliczna; ul. Łąkowa; ul. prof. Seweryna Dziubałtowskiego 2, 4; ul. Jeneralska; ul. Ogrodowa

2017-11-20 10:00  – 12:00 

Lubochnia ul. Podmałecz; ul. Łódzka 58; ul. Skierniewicka 1

2017-11-20 10:00 – 13:00

Lubochnia ul. Bogusławskiego; pl. Władysława Jagiełły; ul. Tomaszowska; ul. Zapłotnia; ul. Łódzka 1

2017-11-20 12:00 – 14:00

Glinnik

Nowy Glinnik 8

2017-11-20 13:00 -15:00

Brenica 95, 97, 273, 291

Lubochnia-Górki 1

Lubochnia ul. Łódzka; os. 30-lecia PRL; ul. Zapłotnia 1, 3, 5, 21

2017-11-20 14:00 – 16:00

Inowłódz ul. Legnicka 70-87; ul. Letnia

2017-11-21 08:00 – 10:00

Komorów ul. Biblioteczna; ul. Tomaszowska; ul. Zarzeczna 82

Zaborów Pierwszy; ul. Łódzka 1-18

2017-11-21 08:00 – 13:00

Wiaderno

Wola Wiaderno

2017-11-21 10:00 – 13:00

Sangrodzul. Główna 27; ul. Lipowa; ul. Modrzewiowa; ul. Podleśna

Ujazd ul. Tomaszowska 80-82

2017-11-21 13:00  – 15:00

Ojrzanów

Tobiasze 47-52

Przesiadłów 32-84

2017-11-21 13:00  – 15:00

Zawada

Godaszewice 54, 111, 134

2017-11-22 08:00 – 10:00

Czerniewice ul. Akacjowa; ul. Brzozowa; ul. Jodłowa; ul. Kasztanowa; ul. Klonowa; ul. Lipowa 1; ul. Łąkowa; ul. Zachodnia

2017-11-22 08:00 – 10:00

Tomaszów Mazowiecki ul. Anny; ul. Bartłomieja; ul. Celiny; ul. Danuty; ul. Damazego 24; ul. Elżbiety; ul. Flory; ul. Grażyny; ul. Grzegorza; ul. Haliny; ul. Haliny; ul. Ludwikowska; ul. Szklarska 5

2017-11-22 10:00 – 13:00

Żelechlinek ul. Leona Kruczkowskiego; pl. Tysiąclecia Państwa Polskiego; ul. Słoneczna 1-3; ul. Wincentego Witosa; ul. Wojska Polskiego

2017-11-22 10:00 – 13:00

Tomaszów Mazowiecki ul. Opoczyńska 49-158; ul. Seweryna Dziubałtowskiego 13, 32, 35, 40, 45; ul. Piotra Pliszczyńskiego 34; ul. Wincentego Witosa 71, 73, 79, 81

Ciebłowice Duże2

2017-11-22 13:00 – 15:00

Żelechlin 1-60, 76, 124-126, 199

2017-11-22 13:00 – 15:00

Wąwał ul. Długa; ul. Sadowa; ul. Wiśniowa; ul. Tomaszowska 93-99, 103