Tomaszowska policjantka potrójną wicemistrzynią Polski

698

W miniony weekend w Kłobucku został rozegrany turniej Mistrzostw Polski Seniorów w Taekwon-do. Podczas turnieju tomaszowska policjantka st.sierż. Marta Mysur aż cztery razy stawała na podium. To jej rekordowy wynik!

W dniach 25-27 maja 2018 roku w Kłobucku odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwon-do. W turnieju startowało blisko 200 zawodników z całego kraju. Startowała w nim także tomaszowska policjantka st.sierż. Marta Mysur, która czterokrotnie stawała na podium. Marta zdobyła srebrny medal w indywidualnych układach stopni mistrzowskich oraz srebrny medal w układach drużynowych, pierwszego dnia zmagań dołożyła jeszcze brązowy krążek w technikach specjalnych. Drugiego dnia mistrzostw nasza koleżanka zdobyła srebrny medal w walkach. Z relacji zawodniczki wiemy, że impreza była bardzo wymagająca, zwłaszcza dlatego, że aby w niej wystartować należało znaleźć się na podium w dwóch poprzedzających turniejach eliminacyjnych. Policjantka do Mistrzostw Polski musiała przygotowywać się bardzo wszechstronnie, technicznie, taktycznie i motorycznie. Jak mówi medale aż z trzech konkurencji w czwórboju taekwondo są dla niej ogromnym  sukcesem. Sezon startowy został zakończony, kolejne zmagania w barwach reprezentacji kraju będą we wrześniu, tym razem oprócz turniejów krajowych będą to starty na Pucharze Europy i Świata. Za rok czeka policjantkę udział w Mistrzostwach Świata w Niemczech. Gratulujemy!