Polecamy: Czerwony śnieg

421

Trener psów tropiących K9 Ryder Creed wpada w pułapkę. Czy profilerka Maggie O’Dell zdoła go uratować?

Polska premiera „Czerwonego śniegu” Alex Kavy – już 23 listopada!

23 listopada nakładem wydawnictwa HarperCollins ukaże się kolejny mocny thriller znanej polskiemu czytelnikowi amerykańskiej pisarki Alex Kavy. Autorka łączy fakty i fikcję, tworząc fascynującą, absolutnie wiarygodną historię o wartkiej akcji, od której trudno się oderwać. „Czerwony śnieg” nie zawiedzie fanów Kavy – zachwyci nowych czytelników napięciem i mrożącym krew w żyłach realizmem.

O KSIĄŻCE:

Akcja poszukiwawcza zaczęła się tak jak zwykle. Ryder Creed i jego pies tropiący o imieniu Grace wrócili do Nebraski, by po raz kolejny dołączyć do grupy do zadań specjalnych, kierowanej przez agentkę FBI Maggie O’Dell. Ich praca zostaje niespodziewanie przerwana, gdy wiejska listonoszka znajduje czarny plastikowy worek porzucony w zarośniętym trawą przydrożnym rowie. Zawartość worka szokuje nawet doświadczonych śledczych.

Tego samego ranka zaginęła młoda kobieta. Czy ma to związek z przerażającym znaleziskiem? Uciekła z domu czy może została porwana? I może tylko kwestią czasu jest to, kiedy trafi do przydrożnego rowu?

Ryder zgadza się podjąć poszukiwania dziewczyny, lecz niespodziewanie o tej porze roku nadchodzi burza śnieżna. Grace nigdy nie pracowała w tak niskiej temperaturze, nigdy nie tropiła w śniegu.

Potem wszystko idzie nie tak. Śnieg zaciera ślady, życie zamiera. Poszukując odpowiedzi na temat ofiary, Maggie O’Dell wpada na trop zbrodniarza, który już wcześniej zabijał z zimną krwią. Kiedy Maggie sobie uprzytamnia, że od początku burzy śnieżnej nikt nie miał wiadomości od Rydera ani go nie widział, zaczyna się obawiać, że Ryder i Grace wpadli w pułapkę mordercy.

Książce patronują Wirtualna Polska i lubimyczytac.pl

OPINIE O AUTORCE:

Książka otrzymuje wysokie noty od czytelników na świecie:

  GOODREADS AMAZON

„Alex Kava – PIONIERKA GATUNKU fikcja z psami K9 – buduje intensywną i pełną pasji relację między Ryderem a jego psami i ukazuje świat rzadko spotykany w fikcji, a być może nigdzie nie przedstawiany bardziej wiarygodnie niż w tej serii” —  Phil Jason, Florida Weekly

***

„Cykl z Ryderem Creedem jest ABSOLUTNIE FENOMENALNY” — Suspense Magazine

***

„Siłą Kavy jest tworzenie wiarygodnych postaci”  Crime Review, UK

***

„Kava potrafi poruszyć w nas nasze racjonalne i nieracjonalne lęki” — Pensacola News Journal

O AUTORCE:

Pochodząca z Silver Creek w Nebrasce Alex Kava, a właściwie Sharon Kava, to uznana autorka thrillerów psychologicznych, które regularnie goszczą na listach bestsellerów. Jej powieści są podbudowane rzetelną wiedzą psychologiczną, a także znajomością procedur policyjnych, co dodaje im wiarygodności. Chociaż są fikcją literacką, często impulsem do ich napisania stawały się prawdziwe zbrodnie. Polski czytelnik chętnie sięga po jej twórczość, autorka może poszczycić się niemal milionem sprzedanych egzemplarzy.

Wydawca: