SEXBOMBA znów szykuje się do wybuchu!!!

502
 Muzyka SEXBOMBY to kombinacja punk rocka i rockandrolla z często pojawiającymi się w refrenach chóralnymi śpiewami.

Do tej pory SEXBOMBA nagrała:„To Niemożliwe” z 1990 roku, „Alkohol” (1992), „Zamachy Bombowe” (1993), „Boom” (1993), „Viva” (1996), „Hallo, To Ja” (1999), „Woda.Woda.Woda.” (2000), „Historia jakiej Nie Znał Świat” (2001), „Newyorksyty” (2005), „Lekcja Historii” (2006),  "Ctrl+Alt+Delete" (2011) oraz  „Abstrahuj” z listopada 2013 roku. Dodatkowo w 2007 roku pojawił się 3 płytowy box „SEXXBOMBA na XX lecie” oraz dwa lata później reedycja „Vivy” z koncertem DVD z „Przystanku Woodstock”.
 

 
Muzycznie najnowsza płyta zespołu jest kombinacją punkrocka i rockandrolla. Ostre, gitarowe riffy uzupełnione są roackandrollowymi melodiami. W refrenach tradycyjnie znajdziecie wiele chóralnych zaśpiewów. Album zawiera jedenaście premierowych utworów i jeden cover: sexbombową wersję utworu „Dlaczego?” z repertuaru zespołu TZN Xenna. Na płycie „Spam” debiutuje nowy gitarzysta Sexbomby – Maciej Gortatewicz. Tym razem w zestawie utworów znajdziecie również jeden wolny kawałek – opowieść o życiu w Monitorowanym mieście. Pozostałe teksty opowiadają przede wszystkim o emocjach i otaczającej rzeczywistości, jaka w XXI wieku jest udziałem nas wszystkich. Podczas nagrywania nie obyło się bez wsparcia gości. W dwóch utworach wystąpili muzycy zespołu TZN Xenna oraz Adam Szymański.

Skład zespołu Sexbomba:

Robert Szymański – śpiew

Maciej Gortatewicz – gitara, śpiew

Piotr Welcel – bass, śpiew

Dominik Dobrowolski – perkusja

Nagranie i realizacja Marcin „Marchewa” Mackiewicz

W 2015 roku zespół Sexbomba wystąpił na 21 Woodstocku. Dzięki uprzejmości Jurka Owsiaka zespół ma już pierwszy koncertowy klip