Koncert Bożonarodzeniowy w I LO

481

Autor: I LO im. Jarosława Dąbrowskiego

20 grudnia odbył się w naszej szkole Koncert Bożonarodzeniowy, który w śpiewno – liryczny sposób wprowadził nas wszystkich w magiczny nastrój najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia. Formuła koncertu wypełniona została słowem poetyckim, rozważaniami filozoficznymi oraz kolędami i piosenkami świątecznymi. Tradycyjnie już nasze spotkanie rozpoczęły życzenia od dyrekcji szkoły i przewodniczącego Samorządu Szkolnego oraz wniesienie przez harcerki Betlejemskiego Światła Pokoju. Przy dźwiękach staropolskiej kolędy składaliśmy sobie życzenia a potem wspólnie włączaliśmy się w śpiew wyjątkowych kompozycji. Każdorazowo taka uroczystość ujawnia liczne nowe talenty artystyczne w naszej szkole.Z okazji zbliżających się świąt życzymy wszystkim miłości, pokoju ducha, trwania przy żłobku betlejemskim i prawdziwie chrześcijańskiej zadumy w blasku wigilijnej świecy. WESOŁYCH ŚWIĄT