Wiking najlepszy

740
3 dni, 7 zespołów, 21 rozegranych meczy i jedna zwycięska drużyna- tak wygląda statystyka III Turnieju Piłki Siatkowej Juniorów „Volleyball Hopefull”, który odbywał się w naszym mieście w dniach 21-23 listopada w hali OSiRu przy ulicy Nowowiejskiej 11/27.

W turnieju brały udział następujące drużyny: SERBINÓW Biała Podlaska, UKS Jastarnia, FART Kielce, METRO Warszawa, WIFAMA Łódź. Tomaszów Mazowiecki reprezentował MUKS „WIKING” oraz RKS „LECHIA”. Poziom turnieju był na wysokim poziomie, a rozegrane mecze niezwykle zacięte.

Ostatecznie laur zwycięstwa przypadł organizatorowi turnieju, czyli drużynie MUKS WIKING. Prezes klubu Tomasz Migała podkreśla że organizowanie tego typu turniejów to nie tylko promocja miasta i regionu ale również „(…)podnoszenie poziomu rywalizacji dla naszego zespołu, gdyż takie turnieje ogólnopolskie mają na celu ogranie się zespołów, aby później mogli zaistnieć gdzieś w Polsce”.

Na drugim miejscu uplasowała się drużyna również z województwa łódzkiego, czyli WIFAMA Łódź. Natomiast UKS Jastarnia zajął miejsce trzecie.