02 lutego – Rekreacja z TKKF i OSiR

415

 

Miejska Liga Koszykówki o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji – sezon 2008/2009

 

Wyniki 10 kolejki:

Sępy FM Polska – New Age

Miazga Michał 37 p – Adrian Ogórek 10 p

108:31 (49:16)
AND 1 – Wiking

Mordaka Robert 25 p – Adamczyk Mateusz 27 p

59:60 (24:24)
Wojownicy – Biegun Team

Bartłomiej Idzikowski 122 p – Biegun Bartłomiej 2 p, Jagiełło Kacper 2 p, Kałuża Rafał 2 p

169:6 (87:4)
Tomy Brothers – Gimnazjum Zawada

Kaczmarek Szymon 37 p – Kubacki Damian 14 p

118:34 (55:23)

Tabela po 10 kolejkach:

1. Sępy FM Polska 10 20 1179:438
2. Tomy Brothers 10 19 1007:363
3. Wojownicy 10 18 1055:345
4. AND 1 10 16 789:587
5. Wiking 10 14 635:689
6. New Age 10 12 555:915
7. Gimnazjum Zawada 10 11 383:1204
8. Biegun Team 10 9 169:1231

Najlepsi strzelcy:

1. Idzikowski Bartłomiej – Wojownicy – 452 p

2. Miazga Michał – Sępy -428 p

3. Mordaka Robert – AND 1 – 271 p

Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażka 1 pkt., walkower-0 pkt.

Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym o Puchar „APPETITO” – sezon 2008/2009

Wyniki 8 kolejki:

DOK Dalmet – DOK Flaming 9:1
TKKF Ogniwo – TKKF ZNP 7:3
4biznes.net – SPL 9:1
DOK Planpol – Ezbud I mecz przełożony
Serwis -TIR – M.A.K.S. TKKF Roland 9:1
Mecz zaległy: Serwis -TIR – SPL 9:1
Pauzował: DOK Apteka  

Tabela po 8 kolejkach:

1. DOK Dalmet 7 21 67:3
2. Serwis -TIR 7 21 57:13
3. 4biznes.net 7 21 56:14
4. TKKF Ogniwo 8 18 54:26
5.  M.A.K.S. TKKF Roland 7 16 40:30
6. DOK Flaming 8 15 38:42
7. TKKF ZNP 8 14 40:40
8. DOK Apteka 7 9 7:63
9. SPL 8 8 13:57
10. Ezbud I 6 7 10:50
11. DOK Planpol 6 6 8:52

V Turniej Kręglarski o Puchar Prezesa Koła 26 OPT Stowarzyszenia Elektryków Polskich

Wyniki pierwszego turnieju klasyfikacyjnego – 29.01.2009r.

Mężczyźni:

Lp. Nazwisko i imię: Wyniki:
1. Wiskowski Sebastian 253
2. Dziubecki Tomasz 250
3. Chrząszcz Jarosław 241
4. Iwanicki Adam 239
5. Wojciechowski Krzysztof 237
6. Zbroszczyk Sławomir 235
7. Wojciechowski Tomasz 233
8. Józwik Stanisław 233
9. Wojtalczyk Artur 231
10. Zbroszczyk Arkadiusz 229
11. Dziubecki Damian 224
12. Korek Bogusław 223
13. Wągrodzki Grzegorz 223
14. Lasota Jacek 222
15. Dębowski Klaudiusz 220
16. Dębowski Wiktor 100

Kobiety:

Lp. Nazwisko i imię: Wynik
1. Boros Beata 223
2. Strawińska Dorota 215
3. Dziubecka Danuta 213
4. Dębiec Monika 203
5. Wojtalczyk Katarzyna 189