Rekord Guinnessa w galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski

625
Janusz Chomontek, żongler piłkarski w kwadracie 5mx5m zamierza podbić piłkę ponad 20 tysięcy razy, ustanawiając tym samym kolejny, światowy rekord w dziedzinie żonglowania i wpisując się kolejny raz do Księgi Rekordów Guinnessa. Próba bicia rekordu rozpocznie się od godz. 14:00 i może potrwac nawet 3 godziny.
Dlatego przez ten cały czas w galerii Focus Mall nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Już od 13:00 wystartuje turniej w mega-piłkarzyki oraz FIFA World Cup – wystarczy tylko przybyć w dobrym towarzystwie i przystąpić do rywalizacji.

Na wszystkich miłośników piłki nożnej będą czekały drużyny: KS Concordia i UKS Przyjaźń by wspólnie spróbować swoich sił w tym sporcie.

W specjalnie zaaranżowanym miejscu każdy chętny bedzie mógł także pobić rekord Focusa i Strefy FM w żonglowaniu. Na odważnych czeka wpis do Księgi oraz liczne nagrody. Przyjdź i sprawdź swoje możliwości. Na scenie  pokazy sztuk walki: kick-boxing, taekwondo oraz muay thai. Ponadto przez cały dzień liczne konkursy i nagrody.