Kronika policyjna

353
24-letni pasażer tego pojazdu z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.

18 stycznia o godzinie 2:25 w Petrynowie policjanci z Czerniewic zatrzymali 25 letniego mieszkańca gminy Żelechlinek, który chwilę wcześniej kierując oplem astrą stracił panowanie nad pojazdem i dachował w przydrożnym rowie. Kierowca tego pojazdu został zbadany na zawartość alkoholu z wynikiem 3 promile.

 
 
 
16 stycznia o godzinie 14:45 został zatrzymany kierujący oplem vectrą, który spowodował 3 kolizje drogowe. Dalszą szaleńczą jazdę kierowcy uniemożliwił mu świadek tego zdarzenia. Jak wynika z zebranego materiału mężczyzna jadąc ulicą Strzelecką w kierunku PCK zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie toru łyżwiarskiego, odjechał w kierunku ulicy Nowy Port, gdzie uderzył w znak drogowy, stwarzając zagrożenie dla pieszych idących chodnikiem. Następnie próbował skręcić w ulicę Mireckiego, jednak uszkodzony pojazd odmówił dalszej jazdy. Mieszkaniec Tomaszowa widząc wyczyny kierującego oplem zatrzymał go do czasu przyjazdu policji. Jak się okazało pirat drogowy był kompletnie pijany bo miał 3,2 promile w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a za swoje wyczyny odpowie przed Sądem.