Break The Silence: The Movie

293

Big Hit Entertainment ogłasza, że najnowszy film fabularny BTS 

„BREAK THE SILENCE: THE MOVIE” trafi do kin na całym świecie od 10 września

  • Czwarty film BTS ukazuje światowe supergwiazdy podczas pierwszej międzynarodowej trasy koncertowej i zapewnia widzom bezprecedensowy dostęp do każdego członka zespołu 
  • Światowa premiera kinowa w dystrybucji Trafalgar Releasing
  • Limitowane projekcje rozpoczną się od 10 września w różnych regionach na całym świecie, a od 24 września film trafi do publiczności w dodatkowych regionach
  • Zeszłoroczny hit „BRING THE SOUL: THE MOVIE” również wraca do kin na całym świecie w ramach limitowanych projekcji

Londyn, Wielka Brytania – 6 sierpnia 2020 r.

Data światowej premiery „BREAK THE SILENCE: THE MOVIE”, najnowszego filmu globalnych supergwiazd BTS, została potwierdzona na 10 września. Jednocześnie zaprezentowano oficjalny plakat filmu.

Limitowane projekcje filmu „BREAK THE SILENCE: THE MOVIE” rozpoczną się 10 września w różnych regionach na całym świecie, a od 24 września film trafi do publiczności w dodatkowych regionach. Pełną listę dat można znaleźć na stronie www.BTSincinemas.com. Daty różnią się w zależności od regionu i mogą ulec zmianie zależnie od statusu ponownego otwarcia lokalnych kin.

„BREAK THE SILENCE: THE MOVIE” to czwarty film BTS po hicie, jakim był „BRING THE SOUL: THE MOVIE” z 2019 roku, na który sprzedano 2,55 mln biletów o łącznej wartości 24,3 mln USD w 112 regionach na całym świecie.

ŚWIATOWA TRASA KONCETROWA BTS „LOVE YOURSELF: SPEAK YOURSELF” dobiegła już końca. Trasa, w ramach której BTS jako pierwsza koreańska grupa wystąpiła na stadionie Wembley, dotarła na szczyt listy najbardziej dochodowych tras koncertowych Billboard Boxscore. Koncerty odbyły się w Los Angeles, Chicago, Nowym Jorku, São Paulo, Londynie, Paryżu, Osace, Shizuoka, Rijadzie i Seulu.

Ekipa „BREAK THE SILENCE: THE MOVIE” uzyskała niespotykany dotąd wgląd w życie zespołu i podczas całej trasy podróżowała z BTS, przypatrując się każdemu członkowi grupy za kulisami. Poza sceną widzimy BTS od innej strony. Każdy z siedmiu członków zespołu szczerze dzieli się osobistymi historiami, których nigdy wcześniej nie opowiadał. 

Odkryj moje drugie „JA”

Marc Allenby, dyrektor generalny Trafalgar Releasing, powiedział o premierze: „Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z Big Hit Entertainment przy premierze filmu „BREAK THE SILENCE: THE MOVIE”, który zapewnia fanom niezwykły dostęp do pierwszej międzynarodowej stadionowej trasy koncertowej zespołu i umożliwia bliższe poznanie wszystkich siedmiu członków BTS. Z przyjemnością po raz czwarty zapraszamy ARMY do kin na to wydarzenie, które koniecznie trzeba obejrzeć na dużym ekranie.

Dodatkowo do kin powróci ubiegłoroczny film „BRING THE SOUL: THE MOVIE”, którego limitowane projekcje odbędą się w dniach 28, 29 i 30 sierpnia. W ramach tych projekcji fani będą mogli również obejrzeć specjalny zwiastun najnowszego filmu.

Bilety na „BREAK THE SILENCE: THE MOVIE” będą dostępne w sprzedaży na oficjalnej stronie internetowej filmu od czwartku 13 sierpnia.

Bilety na powtórkę „BRING THE SOUL: THE MOVIE” ze specjalnym zwiastunem będą dostępne w sprzedaży od wtorku 18 sierpnia.

Informacje o najbliższej projekcji i biletach będą dostępne na oficjalnej stronie internetowej (www.BTSincinemas.com). Zachęcamy fanów do subskrybowania aktualności na temat biletów, kin wyświetlających film oraz innych informacji.

UWAGI DLA REDAKTORÓW

O „BREAK THE SILENCE: THE MOVIE”

Tytuł: „BREAK THE SILENCE: THE MOVIE”

Reżyser: Park Jun-soo

W rolach głównych: RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V, Jung Kook

Wydawca: Big Hit Entertainment

Produkcja: Big Hit Three Sixty

Dystrybucja: Trafalgar Releasing

Data premiery: 10 września

O BTS

BTS (skrót od Bangtan Sonyeondan lub „Beyond the Scene”) to południowokoreański boyband, który od czasu swojego debiutu w czerwcu 2013 roku podbija serca milionów fanów na całym świecie. Zespół BTS tworzą: RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V i Jung Kook. Grupa zdobyła uznanie ze względu na autentyczność, własną produkcję muzyki, najwyższy poziom występów oraz sposób komunikacji z fanami, zapewniając członkom status światowych supergwiazd i bijąc niezliczone rekordy. BTS wywiera pozytywny wpływ na rzeczywistość poprzez działania takie jak kampania „LOVE MYSELF” i przemówienie w ONZ „Speak Yourself”, zmobilizował miliony fanów na całym świecie (którzy określają się mianem ARMY), trafił na pierwsze miejsca list przebojów i zagrał wiele wyprzedanych koncertów na stadionach na całym świecie. W 2019 roku grupa znalazła się w zestawieniu 100 najbardziej wpływowych ludzi roku tygodnika „Time”. Zespół został również wyróżniony wieloma prestiżowymi nagrodami, takimi jak Billboard Music Awards i American Music Awards.

O Trafalgar Releasing

Trafalgar Releasing jest światowym liderem w dziedzinie dystrybucji kina eventowego. Jako spółka zależna Trafalgar Entertainment, Trafalgar Releasing prowadzi działalność na całym świecie w zakresie produkcji, zakupu, marketingu i dystrybucji specjalistycznych treści do przeszło 8000 kin w ponad 120 krajach świata.

Pełne spektrum premier obejmuje sztukę wysoką (Metropolitan Opera, Balet Bolszoj, Royal Opera House), nagradzane sztuki teatralne (Król i ja: z londyńskiego Palladium, Amerykanin w Paryżu, Nędznicy: koncert estradowy), kultowe momenty (40. urodziny Żywotu Briana Monty Pythona, David Bowie Is Happening Now, I młodzi pozostaną, muzyczne projekty upamiętniające (Roger Waters The Wall, David Gilmour Live in Pompeii, Metallica & San Francisco Symphony: S&M2, Depeche Mode: SPIRITS in the Forest) oraz współczesne sensacje muzyczne (BTS „BRING THE SOUL: THE MOVIE, Gorillaz: REJECT FALSE ICONS, Coldplay: A Head Full of Dreams).

Spółka ma siedzibę w Londynie oraz biura w Nowym Jorku, Los Angeles i Denver. Więcej informacji na temat Trafalgar Releasing można znaleźć na stronie www.Trafalgar-Releasing.com.