Zespoły teatralne z DOK nagrodzone!

597
17 marca 2015 podopieczni DOK-u  zaprezentowali swoje autorskie spektakle podczas XIV Przeglądu Małych Form Teatralnych, którego organizatorem był Miejski Dom Kultury w Radomsku.
Oba zespoły DOK-u otrzymały wyróżnienienie w kategorii szkół podstawowych. "Misz Masz" za spektakl "O smoku, który zmienił jadłospis" " oraz "Horrorek" za spektakl "Ballada o kapryśnej królewnie". Mali artyści z zespołu "Misz Masz" z Dzielnicowego Ośrodka Kultury zaprezentowali się również 20 marca 2015 podczas Regionalnego Przeglądu Teatrów Amatorskich, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Tryb. Jury w kategorii "szkoła podstawowa" przyznało  I nagrodę zespołowi „Misz-Masz” z Dzielnicowego Ośrodka Kultury w Tomaszowie Mazowieckim za spektakl pt. „O smoku, który zmienił jadłospis” w reż. Iwony Jabłońskiej.
 

 
 Przedstawienie to zachwyciło oceniających oryginalną scenografią, pełnym poczucia humoru tekstem oraz zaangażowaniem ze strony występujących. Mali sympatycy teatru z DOK-u zostali docenieni również za indywidualną grę aktorską. Honorowe wyróżnienia aktorskie z rąk jury otrzymali: odtwórca roli  Smoka – Mikołaj Bednarek oraz  odtwórczyni roli Hani – Zosia Pełka. Grupami opiekuje się Iwona Jabłońska.