Fanti Fitness

6604

Fanti Fitness to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm, przestrzeń, wygodę i przyjazną atmosferę.

Największym atutem klubu jest doświadczona kadra instruktorów, dla których fitness i bycie fit jest pasją i sposobem na życie. Instruktorzy zawsze służą poradą w kwestii doboru optymalnego rodzaju zajęć w zależności od potrzeb i preferencji klientów.

W Fanti Fitness stworzyliśmy optymalne warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu dla całej rodziny, począwszy od dogodnej lokalizacji (róg ulic Legionów i Barlickiego), bezpłatnego, dużego parkingu, poprzez zapewnienie szerokiej gamy oferowanych usług. Z myślą o Państwa wygodzie klub czynny jest 7 dni w tygodniu.
W naszym obiekcie znajduje się profesjonalna sala do ćwiczeń siłowych oraz cardio wyposażona w nowoczesny sprzęt renomowanej firmy KELTON. Oprócz strefy wolnych ciężarów, znajdziemy tu maszyny do treningu izotonicznego oraz cardio, w tym bieżnie i maszyny eliptyczne. Sprzęt ten nie tylko doskonale spełnia swoje funkcje, ale również, dzięki designerskiemu wyglądowi, cieszy oko.
Poza treningiem siłowym proponujemy trening aerobowy. Do wyboru mamy programy przystępne dla wszystkich grup wiekowych oraz stopnia zaawansowania, m.in. zajęcia kształtujące sylwetkę, relaksacyjne, taneczne oraz jako jedyni w Tomaszowie zajęcia indoor cycling, czyli Fanti Bike.

Zobacz nasz plan zajęć 

Więcej info na fanti-fitness.pl